Svojím bruškom zvalcovala sociálne siete! Michella Meier-Morsi z Dánska ukázala ku koncu tehotenstva, ako vyzerá telo ženy, v ktorej rastú hneď traja človiečikovia.

Teraz už päťnásobná mamička, ktorú na Instagrame sleduje takmer 280-tisíc fanúšikov, pravidelne dokumentovala svoje tehotenstvo. Bolo to však až video na TikToku, vďaka ktorému si jej bruško získalo medzinárodnú pozornosť. "O dôvod viac, aby si ľudia vážili všetky matky," znie názov videa, v ktorom si mamička pridŕža svoje veľké tehotenské bruško. Michella si okamžite vyslúžila obrovský obdiv, rešpekt a prívlastky ako superhrdinka.

Tesne pred pôrodom sa mamička zdôverila s mučivými bolesťami, ale tiež nadšením z blížiaceho sa dňa D. Narodenie svojich synov Charlesa, Theodora a Gabriela oznámila 16. januára, pričom ich príchod na svet opísala ako „najdivokejších 36 hodín“. "Pôrod prebehol oveľa lepšie, než som sa obávala," napísala Michella. Desať dní po ňom tiež zdieľala fotografiu svojho popôrodného bruška, pričom uviedla, že sa "už výrazne zmenšilo", ale bolo "ťažké a neuveriteľne bolestivé". Statočná mamička naďalej pokračuje v uverejňovaní fotiek, či už svojich ratolestí, ale aj procesu rekonvalescencie.

FOTKY OBROVSKÉHO BRUŠKA STATOČNEJ MAMINY NÁJDETE TU
Diskusia