Bývalá modelka Danielle Lloyd (38) bola kvôli vytúženej dcérke ochotná podstúpiť aj kontroverznú liečbu. Nakoniec to život zariadil inak.

Krásna blondínka mala doma už štyroch chlapcov, niet sa teda čo diviť, že keď opäť otehotnela, spolu s manželom dúfali v dievčatko. 38-ročná Danielle bola na to taká nafixovaná, že keď krvný test po šiestich týždňoch tehotenstva odhalil, že čaká ďalšieho chlapca, v momente sa zrútila. "Plakala som. Bola som zničená a nevedela som, čo so sebou. Môj manžel Michael mi vravel: ‚Povedal som ti, aby si si ten test nerobila‘," spomína teraz už 5-násobná mamička. 

Doteraz Danielle obklopovali samí chlapi.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYEYR1bMWdZ/

Keďže pár bol rozhodnutý, že toto dieťa bude ich posledné, pre Danielle to znamenalo jediné - v snahe mať svoju vymodlenú dcérku chcela ešte jedno bábätko a podstúpiť kontroverznú liečbu výberu pohlavia. Len čo to hviezda reality šou povedala verejne, zosypala sa na ňu obrovská vlna kritiky. "Ľudia mi vo veľkom nadávali. Vraveli: ‚Nemôžem uveriť, že si taká nevďačná‘.

"Ale to, že chcem dievča, neznamená, že som nevďačná za to, čo mám, alebo že svojich chlapcov milujem menej," obhajuje sa Danielle.  "Toľko ľudí mi napísalo, že majú rovnaké pohlavie detí a zúfalo túžia po tom druhom, no sú príliš vystrašení, aby to priznali." Aj preto sa exmodelka rozhodla verejne prehovoriť o téme, o ktorej iní rodičia radšej mlčia. "Keď má muž prvýkrát dieťa, je v poriadku, keď povie, že chce syna. Ale keď žena povie, že chce konkrétne pohlavie, považuje sa to za zlé."

Ako to nakoniec dopadlo, sa dočítate na ďalšej strane...

Diskusia