Žena vo svojich 56 rokoch čoskoro zažije niečo naozaj jedinečné - porodí svoju vlastnú vnučku.

Nancy Hack z Utahu sa rozhodla vynosiť dieťa pre svojho 32-ročného syna Jeffa a jeho 30-ročnú manželku Cambriu, uviedla rodina pre SWNS. Jeff a Cambria, ktorí sú už rodičmi trojročných dvojičiek Very a Ayvy a 11-mesačných súrodencov Diesela a Luka, bojovali s neplodnosťou celé roky, kým sa im podarilo počať dieťa. Cambria si potom po narodení dvojičiek Diesela a Luku prešla množstvom problémov. Hoci manželia dúfali, že budú mať piate dieťa, hysterektómia, ktorú Cambria podstúpila po traumatickom pôrode dvojčiat v septembri minulého roka, im zobrala všetky nádeje. Vtedy zasiahla Nancy.

"Pár mesiacov po tom som zrazu mala pocit, že by som sa mala ponúknuť," cituje People Nancy, ktorá je vydatá za Jeffovho otca Jasona (59). "Povedala som to svojmu synovi. Rozplakal sa a bol šokovaný." V tom čase to jej muž ešte nevedel, ale neskôr ju v rozhodnutí podporil. Jeff pre SWNS povedal, že rozhodnutie jeho matky prinieslo do ich života veľa šťastia. "Cítil som sa vďačný, že mám takú nesebeckú a milujúcu mamu, ktorá bola ochotná priniesť takúto obeť pre moju rodinu," uviedol Jeff a dodal: "Keďže som zažil viac ako štyri roky liečby neplodnosti, vedel som, aký komplikovaný môže byť tento proces. Pochyboval som, že je možné, aby nám donosila dieťa, ale veľmi ma dojalo, že sa vôbec ponúkla."

Nancy pre SWNS uviedla, že na jej "prekvapenie" jej lekári povedali, že je v dostatočne dobrom zdravotnom stave na to, aby sa mohla stať náhradnou matkou, a v januári 2022 začala hormonálnu liečbu. V priebehu niekoľkých týždňov otehotnela s oplodnenými embryami od Jeffa a Cambrie. "Obetuje pre nás a našu rodinu tak veľa a my cítime takú vďačnosť," povedala Cambria pre SWNS o svojej svokre. V máji sa rodina dozvedela, že čaká dievčatko, ktoré má prísť na svet 5. novembra. "Za niečo také sa nedá odvďačiť," uviedol Jeff s tým, že jediné, čo môže urobiť, "je nasledovať príklad, ktorý mi dali moji rodičia, a snažiť sa dať rovnakú lásku a oddanosť svojej vlastnej rodine a ostatným."

FOTO TEHOTNEJ NANCY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia