Obézna žena čelí neustálym útokom kvôli svojmu vzhľadu. Čo však ľuďom najviac nedá spávať, je jej manžel. Uvidíte, ako vyzerá, pochopíte.

Alicia McCarvell (32) je na internete známa svojimi populárnymi videami, v ktorých sa delí o svoje skúsenosti zo vzťahu, kde jeden trpí nadváhou a druhý sa pýši tehličkami na bruchu. Po jednom z videí, na ktorom je spolu so svojím partnerom Scottom, sa niektorí sledovatelia nezdržali, píše TheSun.

"Je to platený herec?" spýtal sa jeden používateľ. Alicia už predtým umlčala internetových trollov, ktorí ju osočovali za to, že je vo vzťahu so "svalnatým" mužom, pričom ona je podľa nich "tučná". Vyzvala preto ľudí, aby prestali komentovať jej telo, pretože je úplne šťastná taká, aká je. Ako ďalej prezradila, neobáva sa prípadnej nevery zo strany svojho manžela ani si ho nevydržiava, keďže každý z nich je finančne sebestačný.

Alicia sa stala populárnou na sociálnej sieti TikTok, pretože natáča videá s pozitívnym postojom k telu, intímne chvíle medzi ňou a jej manželom a ako makajú v posilňovni. Neustále ľuďom hovorí, že necvičí preto, že jej to prikazuje on, ale preto, že sa chce cítiť dobre.

AKO VYZERÁ ALICIN MANŽEL, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia