Keď sa ruka v ruke prechádzajú po ulici, nevyhnú sa skúmavým pohľadom. Dôvodom je priateľ 26-ročnej krásky. Čo na ňom ľudí irituje?

Chloe Canterbury z Floridy je s Ericom takmer dva roky. Zoznámili sa prostredníctvom spoločných priateľov a okamžite ju na ňom upútala jeho zrelosť. Má totiž 52 rokov a nezainteresovaní ľudia si ho mýlia s jej otcom. "Toto nie je môj prvý vzťah s vekovým rozdielom. Dávam prednosť starším mužom, pretože nechcem riešiť drámy, ktoré by prišli s randením s niekým v mojom veku," vysvetľuje pre The Sun 26-ročná majiteľka butiku s oblečením a zároveň mamička trojročnej Sophie. "Cudzí ľudia si Erica mýlia s mojím otcom, najmä keď sme boli na dovolenke, ale ja ich len opravím a poviem im, že je to môj priateľ, nie otec. Nemyslia to zlomyseľne, len to naozaj nevedia. Takže ma to vôbec netrápi."

V čase, keď sa Chloe s Ericom zoznámila, bola zasnúbená. Skôr než rozbehla svoj súčasný vzťah, ten predošlý ukončila. "Mám trojročnú dcéru a Eric štvorročnú, takže sme sa spočiatku hrali s našimi dcérami a nakoniec sa to len rozvinulo," opisuje začiatky ich vzťahu. Chloe sa cíti vyspelejšia, ako je väčšina ľudí v jej veku, preto uprednostňuje vzťahy so staršími mužmi."Rozprávame sa o tom, že v budúcnosti budeme mať rodinu. Obaja chceme viac detí. Je to jedna z prvých vecí, o ktorých sme hovorili, keď sme spolu začali chodiť." Eric má okrem mladšej dcéry ešte 18-ročnú tínedžerku, ktorá s Chloe veľmi dobre vychádza. "Stali sa z nás najlepšie priateľky, všetko robíme spolu," hovorí sympatická blondínka.

Predstaviť staršieho partnera priateľom a rodine môže byť skľučujúce, Chloeina rodina však Erica miluje rovnako ako ona. "V mojom prvom vzťahu so starším priateľom o nás okrem mojich najbližších priateľov nikto nevedel, pretože som sa bála, že ma budú súdiť. Eric sa však po niekoľkých mesiacoch randenia zoznámil s mojou rodinou a teraz ho milujú rovnako ako ja." Mladá mamička však narazila na iný problém. Zistila, že naučiť starého psa novým kúskom je naozaj ťažké. "Dokáže byť tvrdohlavý a zaťatý vo svojich spôsoboch, ale robíme kompromisy. Len mi niekedy trvá trochu dlhšie, kým mu vysvetlím, že existujú aj iné pohľady na veci," priznáva Chloe úprimne a láskyplne dodá: "Za nič na svete by som to nemenila."

FOTO CHLOE A JEJ PRIATEĽA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia