Nemá ani 30 rokov a už povedala áno. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby si ju ľudia nemýlili s dcérou jej manžela. Uvidíte, za koho je vydatá, pochopíte.

Hannah Van Noot z Holandska a Shaun Murray zo Spojeného kráľovstva sa zoznámili na internete pred šiestimi rokmi. Dvojica sa našla na YouTube, kde ich spojila láska k hudbe. Dvadsaťosemročnú zdravotnú sestru Shaun, 61-ročný otec dvoch detí, okamžite zaujal. Po šiestich rokoch randenia sú už manželia a žijú šťastne v anglickom meste Maidstone v Kente. Až na pár neprajníkov, ktorým ich vzťah vŕta hlavou.

"Ľudia si nás často mýlia s otcom a dcérou, ale nám to neprekáža. Niekedy sa s nimi hráme alebo ich jednoducho opravíme," uviedla pre The Sun Hannah. Pár však zistil, že ľudia majú ich vzťah kvôli vysokému vekovému rozdielu za čisto obchodný. "Niektorí predpokladajú imigráciu alebo intimitu výmenou za finančný zisk. Pre ľudí môže byť ťažké pochopiť, že nepotrebujeme jeden druhého, aby sme niečo získali, ale úprimne sa chceme," hovorí 28-ročná Holanďanka. Pár sa naučil krčiť plecami nad negatívnymi komentármi a tvrdí, že vie, že ich láska je skutočná, a na tom záleží.

Hannah sa tiež živí hudbou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXoG7KUDV_a/

Hannah a hudobník Shaun sa vzali minulý mesiac po šiestich rokoch vzťahu. Po rozhovore na YouTube sa dvojica rozhodla stretnúť osobne v Spojenom kráľovstve. Shaun sa najprv zdráhal posunúť ich platonický vzťah do ďalšej fázy kvôli vekovému rozdielu, ale Hannah si ho okamžite obľúbila. "Hnacím motorom nášho vzťahu bola hudba, keďže som speváčka," vysvetľuje sympatická brunetka. "Povedala som mu, že sa mi páči, a od tej chvíle sa to začalo nabaľovať ako snehová guľa. Dobrých pár mesiacov sme to držali v tajnosti, pretože sme chceli zistiť, kam to povedie, bez zbytočného tlaku," pokračuje s tým, že nikdy predtým nerandila so starším mužom a Shaun nikdy nebol s mladšou ženou, takže to bolo pre oboch nové. Nakoniec ani vek, ani vzdialenosť nezničilo puto, ktoré medzi Hannah a Shaunom silnelo každým dňom.

V roku 2018 sa Hannah presťahovala do Spojeného kráľovstva a zamilovaný pár je teraz hrdým majiteľom domu. "Naše rodiny to schvaľujú a to je všetko, na čom záleží, nezáleží nám na názoroch cudzích ľudí," teší sa z priazne najbližších čerstvá novomanželka. Keď Hannah porovnáva svoj vzťah s predchádzajúcimi, opisuje ho ako "bez drámy". "Vždy hovorím, že v predchádzajúcich vzťahoch ma partneri naučili milovať ich, ale Shaun ma naučil milovať samu seba. Osobne sa mi zdá, že chlapi v mojom veku sú plní testosterónu a môžu si byť neistí svojou mužnosťou. Chcú ukázať, že sú muži, čo často pôsobí arogantne. Byť so Shaunom je život bez drámy," dodala spokojne Hannah.

BOLA KRÁSNA NEVESTA! FOTO NOVOMANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia