Mamička dvoch detí si prešla extrémnou premenou. Ako sa jej podarilo schudnúť?

Sophie Ratcliffe (29) z Hayle v Cornwalle sa hanbila za svojich 152 kíl, no jej početné pokusy schudnúť sa zakaždým skončili fiaskom. V roku 2021 jej všeobecný lekár odporučil bandáž žalúdka, čo Sophie odmietla a namiesto toho sa zamerala na rozvoj dlhodobých zdravých návykov. Po viac ako roku matka dvoch detí, ktoré boli šikanované kvôli jej váhe, schudla pôsobivých 70 kíl a teraz váži 82 kg.

KRÁSNA PREMENA! FOTO "NOVEJ" SOPHIE NÁJDETE V GALÉRII...

"Moje zdravie sa rapídne zhoršovalo, nemohla som vyjsť po schodoch bez toho, aby som sa zadýchala alebo si sadla," prehovorila pre DailyMail Sophie, ktorej váhe vyskočila počas lockdownu. Po mnohých neúspešných pokusoch sa pridala k skupine Slimming World. "Hneď ako som pochopila, ako funguje stravovací plán - a že sa nemusím vzdať všetkých jedál, ktoré mám rada - a spoznala som ostatných členov - milú partiu ľudí, vedela som, že som v bezpečí a že ma nebudú odsudzovať," dodala. Sophie, ktorá skupinu stále navštevuje, povedala, že "ma udržiava na správnej ceste a povzbudzuje ma, keď mám za sebou ťažký týždeň".

Mladá mamička priznala, že ju jej deti na starých fotografiách nespoznávajú. "Keď vidia moje fotografie pred schudnutím, pýtajú sa: 'Mami, kto je to?',' povedala. Úbytok váhy však nemal pozitívny efekt len na jej zovňajšok. Podľa Sophie jej zachránil aj manželstvo. Navyše zdravší životný štýl si osvojila celá rodina.

KRÁSNA PREMENA! FOTO "NOVEJ" SOPHIE NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia