Novopečená mamička zostala ohromená, keď zistila, s čím sa jej malý uzlíček radosti narodil. A nebola jediná!

Nemocničný personál tomu tiež nemohol uveriť a povedal jej, že to u novorodenca ešte nikdy nevidel, píše The Sun. Mamička Jordan Bloss-Wilson sa o svoj nezvyčajný zážitok podelila na sociálnych sieťach.

Jordan, ktorá žije v Kansas City so svojím manželom, nahrala video, na ktorom jej teraz 8-mesačný synček Dawson spí. Keď ho však kamera zachytila, ako otvára ústa, naskytol sa pohľad na jeho dva malé zúbky!  "Keď sa vaše dieťa narodí so zubami a personál nemocnice neverí, pretože to ešte nikdy nevidel," uviedla mamička k záberom. "Toto sa stáva 1 z 2 000 pôrodov," doplnila Jordan.

Maličký Dawson pár dní po narodení
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ccv_Ee0p-wg/

Jej sledovateľov zarazilo, aké sú zúbky veľké. Čakali, že ledva budú prerezané cez ďasno, no veľkosťou pripomínali už dospelácke. "Vyzerali veľké, pretože bol malý. Nakoniec do nich dorástol," ozrejmila Jordan s tým, že zúbky boli od začiatku pod drobnohľadom odborníka. "Zubár mi povedal, že je najlepšie nechať ich v pokoji, ak sa dá. Bála som sa, že sa nimi zadusí, pretože bol taký malý, ale monitorovali ich a uistili sa, že ďasno je okolo zuba správne ovinuté." Jednou z obáv ľudí bolo, či je dojčenie syna pre Jordan bolestivé. "Stále ho dojčím, síce hrýzol, ale už sme na to prišli a nakoniec prestal," odpovedala otvorene.

POZRITE SA NA NE! FOTO CHLAPČEKOVÝCH ZÚBKOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia