Bolo mi zle a chcela som zomrieť. No on sa pozeral na mňa tak zvláštne, že ma prinútil konať.

Mala som dvadsaťosem a chuť zomrieť. Na sociálnej sieti ma bývalé kamarátky znemožnili tak, že som nenabrala odvahu ísť ráno do práce. Ťažká depresia ma úplne paralyzovala. Sedela som v izbe na gauči a bojovala s myšlienkou ísť na balkón a pokúsiť sa lietať. Z jedenásteho poschodia by to bola tutovka...

Zvonil telefón. Nereagovala som. Zízala som na stenu a nevnímala čas. Bolo mi fyzicky zle. Večer sa zastavila sestra aj s malým Adamom. Pozerala som sa na nich asi tak ako Winnetou na mobil. Čosi rozprávala, ale išlo mi to okolo uší. Buchla dvermi a bolo ticho.

Hrozná noc, hrozné ráno. Zo zrkadla na mňa hľadela príšera. Zabalila som sa do deky. Zastavila sa u mňa mama a ja som nevládala rozprávať. Pichla mi nejaký mix. Bola lekárka, poznala moje depresívne stavy. Spala som potom dlho a blúdila medzi fantáziou a realitou.

Na tretí deň sa zastavil švagor. Pracovala som totiž v jeho firme a chcel vedieť, kedy prídem. Mlčala som. Odišiel a kázal mi starať sa o šteňa. Nechápala som, čo to chce, a schúlila som sa pod deku.

Život v autobuse.

Mladí manželia žijú v autobuse. Viete si predstaviť takéto bývanie?

Populárne články
„Sme bratia,“ povedal novozvolený pápež František svojmu predchodcovi Benediktovi, keď mu v kaplnke núkal čestné miesto pred oltárom.

Nevídané! Po 600 rokoch máme dvoch žijúcich pápežov. Aká je pravda o ich vzťahu?

BYT P. PELLEGINIHO

Bývanie za milióny! Ktoré celebrity žijú na najlepších adresách? Koľko utratili za luxus?

Koncertovanie je pre bukasákov relax. Zľava Branislav Dugovič, Milan Seagal Šimkovič, Milan Konfráter, Imrich Dugovič.

Naturálne originálni: Bukasový masív šíri nákazlivý optimizmus a dobrú náladu

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari bytového domu 6. decembra 2019 v Prešove, kde došlo k výbuchu plynu. Ako TASR informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) 25 hasičov bolo vyslaných na Mukačevskú ulicu do Prešova, kde došlo k výbuchu plynu.

Výbuch plynu v prešovskej bytovke: Z 11. poschodia vyskočil horiaci muž, budove hrozil kolaps

Toto sú najčastejšie mená novorodencov na Slovensku v roku 2019.

TOP mená roka 2019: Tieto dávali rodičia novorodencom na Slovensku najčastejšie

Countdown zaviedla NASA.

Zaviedla countdown NASA?

Zobraziť viac
Diskusia