Je krásna, no aj tak s ňou muži nechcú randiť. Sympatická blondína vracia úder chlapom, ktorým na nej prekáža, ako vyzerá jej telo.

Talentovaná vzpieračka Hunter, ktorú jej priaznivci poznajú pod prezývkou "svalnatá mamička", je známa svojou mimoriadnou silou a pôsobivými svalmi. Kým jej fanúšikovia to na nej obdivujú, potenciálni partneri nad jej vymakaným telom krútia nosmi. Blondínku to však nerozhodilo a takýmto mužom posiela jednoznačné posolstvo, informuje Mirror.

Hunter svoje pocity zachytila vo videu, ktoré má doteraz 5,2 milióna pozretí a ďalšie pribúdajú. Jasne v ňom vidieť, že kráska je všetko, len nie zničená. Síce sa tak v úvode tvári, no následne vztýčenými prostredníkmi dá veľavravne najavo, čo s ňou poznámky o jej tele robia. Nie je to prvýkrát, čo Hunter s hrdosťou hovorí o tom, že je svalnatá žena, a to aj napriek negatívnym komentárom. V inom klipe reagovala na muža, ktorý jej povedal: "Zdatná žena je príťažlivá, ale nechcem, aby bola taká zdatná, že sa budem cítiť, akoby som bol v posteli s mužom. "Jedného dňa budeš rovnako silný ako ja, neboj sa," odvetila mu vtedy Hunter.

CHODILI BY STE S TAKOUTO ŽENOU? FOTO HUNTER NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia