Macauley, vďačný za to, že Jasmine prejavila takú veľkorysosť, napísal správu: "Zlepšila si mi deň, veľmi ti za všetko ďakujem, si úžasná. Nemôžem na teba prestať myslieť." "Nemusíš mi ďakovať, ja ťa tiež nemôžem dostať z hlavy," odpísala mu ona. Keďže Jasmine nechcela, aby to bolo ich jediné stretnutie, opýtala sa ho, či by ho mohla vziať na obed. A nezostalo len pri ňom. "Kúpila som mu nové oblečenie a povedala mu, že môže zostať na noc, ale nakoniec zostal oveľa dlhšie ako len na jednu noc," hovorí. "Okamžite sme sa do seba zamilovali. Vedela som, že je pre mňa ten pravý. Bol taký milý." Macauley si po krátkom čase oholil bradu, dal do poriadku zuby a získal dobrú prácu.

@jasminegrogan1 Reply to @songareum02 was the best decision I ever made🤍#myman #homeless #foryoupage #fiance ♬ Photograph - Ed Sheeran

Vďaka Jasmininmu láskavému činu a Macauleyho ochote pomôcť jej s nákupmi je dvojica stále spolu a "veľmi šťastná". Aby bol príbeh novodobej lásky naozaj úplný, Macauley požiadal Jasmine o ruku - a dokonca majú spolu dve deti.

VIAC FOTO MLADEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia