Keď krásna blondínka pred niekoľkými rokmi ponúkla peniaze bezdomovcovi pred supermarketom, netušila, že jej život sa navždy zmení.

Muž menom Macauley Murchie odmietol prijať láskavú ponuku Jasmine Groganovej. Keď však vyšla s nákupom, pristúpil k nej, aby jej pomohol s ťažkými taškami. Obaja si okamžite padli do oka a teraz sú šťastne zosobášení a majú dve deti, uvádza denník Daily Star. Jasmine sa na TikToku podelila o podrobnosti ich nezvyčajného príbehu lásky.

"Jedného dňa, keď som nakupovala jedlo, som stretla bezdomovca. Ponúkla som mu peniaze, ale on ich nechcel," povedala. "Vošla som dovnútra, pokračovala v nakupovaní, stále mysliac na neho. Vyšla som von a spýtala sa, či mu aj tak môžem pomôcť. Povedal, že nie. Spýtal sa, či chcem pomôcť naložiť nákup do taxíka. Súhlasila som." Jasmine to nedalo a ponúkla sa, že mu donesie niečo na jedenie. Mladík, síce v rozpakoch, no súhlasil. A tak išli na večeru. "Dlho sme sa rozprávali o jeho živote. Išla som mu kúpiť malý telefón, aby sme mohli byť v kontakte, bolo na ňom niečo iné. Zabezpečila som mu hotel a odišla domov. Udržiavali sme kontakt. Nemohla som na neho prestať myslieť," priznáva kráska. Mladí Kanaďania si pred rande vymenili textové správy.

Premenu bezdomovca na sympatického mladíka si pozrite na ďalšej strane...

Diskusia