Pravidelne si ju mýlia s 20-ročnou vnučkou! Vymakaná babička sa v zrelom veku rozhodla pre zdravý životný štýl a teraz v bikinách udivuje svojím vyrysovaným telom.

Lesley Maxwell (64) z Melbourne v Austrálii je známa svojou neuveriteľnou postavou. Aby išla svojim rovesníkom príkladom, päťkrát do týždňa cvičí. Ostatní, ktorí chcú ísť v jej šľapajach, sa až tak namáhať nemusia. "V skutočnosti môžeme zvrátiť proces starnutia prostredníctvom zdravého stravovania a efektívneho cvičenia," pripomína staré známe pravidlo Lesley.

"Budovať svaly, spaľovať tuk a mať zdravé štíhle telo je len na nás. Existujú dva spôsoby starnutia – jedným je chronologický vek, ktorý je od dátumu narodenia až po súčasnosť. A druhým je biologický vek, ktorý je vzrušujúcejší! Môžeme si vybudovať mladšie telo - stať sa štíhlejším, silnejším a zdravším," presviedča babička, ktorá má na konte 30 fitness titulov. "Toto nás robí sebavedomejšími a sexi."

Lesley, ktorá cvičí spolu so svojou 20-ročnou vnučkou Tiou a pravidelne ju považujú za jej sestru, povedala, že nikdy nie je neskoro naskočiť na fitness cestu - 64-ročná Austrálčanka vyhrala svoju prvú súťaž vo veku 49 rokov, píše TheSun. Vymakaná postava jej tiež nakopla sebavedomie v milostnom živote. Lesley momentálne chodí s mladším mužom. "Muž, s ktorým randím, je mladší ako ja, ale nikdy som o tom nepremýšľala," hovorí. "Ak je muž dosť odvážny, aby prišiel priamo ku mne, pozrel sa mi do očí a pozval ma von, je to dosť odvážny muž."

Čo sa týka mužov, ktorých preferuje, babička chce niekoho, kto sa jej vyrovná energiou na celý život. "Nemusí byť nevyhnutne vypracovaný, ale obdivujem zdravé telo. A musí byť veľmi energický! Dokonca aj môj prvý priateľ, keď som bola tínedžerka, bol odo mňa mladší. Myslím, že som k tomu vždy inklinovala," zakončila Lesley, ktorej chlapi inak ako "puma" už ani nepovedia.

POZRITE SI FOTKY VYMAKANEJ 64-ROČNEJ BABIČKY...
Diskusia