Slobodná mamička nepumpuje len železo. Zvyšuje si aj sebavedomie a svoje bankové konto.

Kristinu Parks Fernandez (42) z Kalifornie opustil manžel, a tak z minúty na minútu zostala na 3 deti sama. Záchranu našla v kulturistike, ktorá jej teraz zarába od 14 000 do 20 000 dolárov mesačne. Na dospeláckej online platfotme OnlyFans totiž predvádza svoje svaly. Kristina má 40-centimetrové bicepsy a dokáže vytlačiť 77 kilogramov. Váži 82 kg kilogramov, z čoho takmer 19 kíl tvoria svaly.

"O svojom manželovi som zistila zlé veci. Keďže zmizol, musela som uživiť svoje deti," cituje trojnásobnú mamičku The Post. "Robím prevažne videá so svalovým fetišom. Všetko v rámci mojich možností. Netočím pornografické videá so sexuálnymi aktmi, ako si väčšina ľudí myslí, že OnlyFans je." OnlyFans je online služba založená na predplatnom, ktorá umožňuje tvorcom vytvárať a spoplatňovať svoj obsah. Jej súčasťou sú rôzni ľudia, mnohí ju však používajú na zdieľanie sexi obsahu. Kristina sa tak už nemusí stresovať peniazmi a svojim deťom môže dopriať všetko, na čo si zmyslia.

Cesta za svalmi sa u 42-ročnej kulturistky začala pred siedmimi rokmi. Ako novoročné predsavzatie si dala, že začne vstávať každý deň o štvrtej ráno a dá si nalačno kardio tréning. Teraz denne zje šesť jedál, ktoré majú spolu približne 2 000 kalórií. Medzi základné potraviny v jej jedálničku patria ovsené vločky, vajcia, mandľové maslo, kuracie a morčacie mäso, sladké zemiaky a ďalšie. V posilňovni trénuje s ťažkými váhami a 90 minút má kardio nalačno. Kulturistka tiež dodala, že nikdy nevynechá tréning. So svojím životným štýlom je spokojná, pretože jej umožňuje venovať sa deťom na plný úväzok. "Nie som závislá od muža, čo sa mi páči," dodala Kristina.

AKO KRISTINA VYZERALA PRED ROKMI, SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia