Dnes už bývalá vojvodkyňa MEGHAN MARKLOVÁ (39) si plnými dúškami užíva slobodu.

Zmenila imidž, používa výrazný tmavý rúž. Okrem toho sa „mieša“ do politiky. Radila totiž Američanom, kto je pre nich ten najlepší prezident, dokonca vraj aj sama volila. Vyslovovať však akékoľvek názory na politickú situáciu, tak od toho sa kráľovská rodina po celé roky dištancuje. Názorovú slobodu si americká manželka kráľovského vnuka naplno užíva po tom, ako si s Harrym zvolili domov v Amerike namiesto života na kráľovskom dvore.

Meghan Marklová sa okrem toho ukazuje v novom svetle, a to ako veľmi zdatná obchodníčka, hoci sa vôbec nemusí snažiť vylepšovať rodinný rozpočet. Darí sa jej viac ako lepšie. Bodaj by nie. Veď tým, že sa vydala do kráľovskej rodiny, sa stala jednou z najznámejších tvárí na celej planéte. S takýmto „kapitálom“ je radosť podnikať.

FOTOGRAFIE HARRYHO A MEGHAN NÁJDETE V GALÉRII

Nenávidené médiá?

Meghan má veľmi ťažké srdce na médiá. V tomto je veľmi podobná nebohej svokre, princeznej Diane. Tá sa totiž preslávila vyjadrením, že sa v súvislosti s novinármi cítila ako jahňa vedené na porážku. Keď jej to však vyhovovalo, sama si „objednávala“ novinárov, aby ju akože paparacovali. Meghan je aktuálne vďaka svojim aktivitám v centre mediálnej pozornosti možno o čosi viac, ako keď bola členkou kráľovskej rodiny.

A nezdráha sa vstupovať do mediálneho sveta aj ako podnikateľka. Ku koncu roka sa manželia dohodli s americkým poskytovateľom internetových a streamovacích médií, spoločnosťou Netflix, že budú pre ňu produkovať dokumenty aj filmy, a nevylúčili ani to, že sa objavia pred kamerami. Svoju blízkosť Hollywoodu tak nenechali vyjsť nazmar. Meghan sa zrejme poučila zo spolupráce so spoločnosťou Disney. Prepožičala totiž svoj hlas dokumentu o slonoch, za svoj výkon však zožala poriadnu kritiku, preto radšej dnes už tvrdí, že jej herecká kariéra je minulosťou.

Netflix sa im však zrejme máli, pretože prednedávnom sa dohodli so streamovacou službou Spotify USA na pravidelných podcastoch. V upútavke sľubujú rozhovory s úžasnými ľuďmi. Aktuálne sa zrejme zamerajú na pandémiu, ktorá trápi celý svet, pretože Harry hovorí: „Veľa ľudí trpelo, zažívali straty, veľkú neistotu. Ale treba uznať, že rok 2020 nás spojil spôsobmi, ktoré by sme si nikdy nedokázali predstaviť, a to prostredníctvom nekonečných prejavov súcitu a láskavosti.“

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Ilustračná snímka

Cibulková strávila po očkovacom škandále 5 hodín v prvej línii. Ako pomohli zahraničné hviezdy?

Populárne články
Partnerská dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma – to sú protiklady, ktoré sa výborne dopĺňajú.

Prečo dvojnásobná mama NELA POCISKOVÁ deťom zatrhla sledovanie otca v televízii?

Dominika Stará sa vydala.

DOMINIKA STARÁ sa vydala v čase korony: S takýmto trapasom ale určite nerátala!

Hana Maciuchová

Odišla hviezda Nemocnice na okraji mesta HANA MACIUCHOVÁ (†75): Čo jej vzalo život?

Právoplatne odsúdení majú humánnejšie podmienky vo väzení, ako tí, ktorí ešte len čakajú na rozhodnutie súdu napríklad v kolúznej väzbe.

Peklo kolúznej väzby: Medzi obvinenými sú aj nevinní poznačení tvrdým režimom

Po návrate z africkej farmy sa pustila do písania (portrét z jej pracovne).

Spomienky na Afriku: Karen Blixenová napísala jednu z najznámejších kníh o čiernom kontinente

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia