Keď bude vojvodkyňa Kate (38) predsa len štvrtýkrát TEHOTNÁ, ako prvý to prezradí princ William (38).

Na verejnosti sa všemožne snažia neprejavovať emócie. Médiá, kráľovskí spravodajcovia, špecialisti na kráľovský dvor i autori kníh o členoch kráľovských rodín preto využívajú služby odborníkov na reč tela či tých, ktorí dokážu odčítať z pier. Keď zomrela zbožňovaná princezná Diana, bulvárne médiá mali v pláne najať si špecialistov, ktorí budú členom kráľovskej rodiny na verejnom pohrebe odčítavať z pier, aby potom mohli písať, aká bola ich konverzácia v takejto vypätej chvíli. Nakoniec od toho upustili.

Keď sa však ženil princ William, druhý v poradí na následníctvo na trón, celý svet sa práve vďaka takýmto odborníkom dozvedel, že keď zbadal svoju budúcu manželku Kate v svadobnej róbe, jeho prvé slová boli: „Aká si nádherná!“ Harry zase na svojej svadbe v kaplnke pred bratom vtipkoval, že chce vidieť Meghan a jej šaty, skôr ako ošedivie.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Domáce väzenie

Svet sužuje pandémia, mnohých ľudí trápi neistota, nový koronavírus ochromil aj monarchiu v Spojenom kráľovstve. Obľúbená vladárka Alžbeta II. (94) sa pre vysoký vek utiahla na zámok vo Windsore, pričom neabsolvuje žiadne oficiálne podujatia. Koronavírusom sa ešte na jar nakazil jej syn Charles (74), ktorý po nej raz zasadne na trón.

Ako keby toho nebolo dosť, situáciu skomplikoval takzvaný megxit. Reprezentácia monarchie dnes ostáva hlavne na pleciach Williama a jeho manželky Kate. V pochmúrnej situácii, ktorú spôsobila nová choroba, by poddaným dokázali na tvárach vykúzliť úsmev a v duši radosť príjemné udalosti na kráľovskom dvore, ako je svadba či narodenie dieťaťa. A ako je známe, Kate sa nikdy netajila tým, že sníva o veľkej rodine.

Odborníčka na reč tela Judi Jamesová naznačila, že požehnaný stav vojvodkyne môže byť vskutku reálnou záležitosťou. Keď manželský pár vyšiel na jar pri prvom uvoľňovaní v rámci pandémie medzi ľudí a zamieril do nemocníc či medzi záchranné zložky, aby ich povzbudil pri náročnej práci, obaja manželia prekypovali pozitívnou energiou. Ich úsmevy boli o čosi širšie a úprimnejšie než obvykle, viac gestikulovali, udržiavali dlhší očný kontakt, s poddanými komunikovali tak, že sa vzájomne dopĺňali, telami sa intenzívnejšie nakláňali k sebe. „Domáce väzenie“ zrejme ich manželskú lásku utužilo.

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Dom vyzerá navonok obyčajne, vnútri však ukrýva plechovkové kráľovstvo.

Nebudete veriť vlastným očiam! Dom vyzdobený plechovkami od piva vyzerá úžasne

Populárne články
Angela Merkelová a Joachim Sauer.

Plánuje odísť: Bude ANGELA MERKELOVÁ tráviť dni na dôchodku sama?

Dom vyzerá navonok obyčajne, vnútri však ukrýva plechovkové kráľovstvo.

Nebudete veriť vlastným očiam! Dom vyzdobený plechovkami od piva vyzerá úžasne

Zuzana Smatanová

Namiesto spevu kreslenie: ZUZANA SMATANOVÁ sa vrátila k starej záľube. To je talent!

Ilustračné foto.Sponzorované

Nech stres neovládne náš život

Každoročne slávený festival sa začína v druhú sobotu pred Popolcovou stredou. Spája v sebe pozostatky pôvodných náboženských praktík s importovanými kresťanskými prvkami.

Obeta matke Zemi: Diabolský festival v Argentíne aj ako božstvo hýrenia či nemravnosti

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia