Mala veľký problém so svojím telom. Teraz však môže byť inšpiráciou pre ďalšie ženy.

Ako informuje The Sun, Sarah Moore sa celé roky nenávidela. Priviedla na svet vytúžené dieťatko, no odvtedy sa nevedela zmieriť so svojou postavou a hlavne s bruškom. Napokon sa začala milovať a teraz chce k tom viesť aj iné ženy.

Sarah je milovníčka módy a na sociálnych sieťach pravidelne dáva inšpirácie na pekné outfity. Nehanbí sa pritom ukázať ani svoju prirodzenú postavu. Veď sa predsa nemá za čo hanbiť. Cíti sa komfortne a pekne v obtiahnutých legínach, crop tope, aj keď jej je vidno bruško. Srší z nej sebavedomie, tak prečo neinšpirovať k tomu aj ostatné ženy a matky.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Mnohé jej ďakujú za to, čo robí. Konečne sa prestali cítiť tak, že by v tom boli samé. „Naše telá sú také podobné. Som rada, že som ťa našla, kráska!" napísala jej fanúšička. „Áno dievča!! Vyzerám presne rovnako," napísala ďalšia. Sarah tak búra mýty, že by ženy museli vyzerať vždy perfektne. Dôležité je, aby sa vo svojom tele cítili komfortne.

"Celý život som nenávidela svoje telo a tento rok som sa rozhodla, že som s tým nadobro skončila. Som tu pre teba." odkázala Sarah. "Ak ma niekto vidí sebavedomú a oslavujú svoje telo, možno sa začne milovať tiež," vysvetlila.

Diskusia