Zaujímavosti

Poznáte cashbackový portál Tipli?

PR článok
PR článok
23.11. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Tipli
Zaujímavosti

Poznáte cashbackový portál Tipli?

PR článok
PR článok
23.11. 2021 0:00
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Tipli

Cashback, čiže získavanie peňazí naspäť z každého nákupu vo vašich obľúbených obchodoch naberá v posledných rokoch na popularite. Vzniklo viacero cashbackových portálov a jedným z najobľúbenejších a najlepších je práve Tipli. Ako môžete šetriť desiatky eur s Tipli sa dozviete práve v tomto článku.

Isto máte svoj obľúbený obchod, kde radi nakupujete. Je jedno, či sa jedná o módu alebo elektroniku. Ako ukážkový príklad si môžeme uviesť obchod Datart, kde môžete získať cashback až 1,5 % z hodnoty objednávky. Stačí sa iba zaregistrovať na Tipli, prekliknúť sa na eshop Datart a dokončiť nákup tak, ako za normálnych podmienok. Následne pri návrate na Tipli, získate na váš Tipli účet alikvótnu percentuálnu čiastku z hodnoty vášho nákupu. Tú si môžete kedykoľvek previesť z vášho Tipli účtu na bežný bankový účet v ktorejkoľvek banke.

Ako Tipli funguje

Princíp fungovania cashbackového portálu Tipli je mimoriadne jednoduchý na vysvetlenie a aj pochopenie. Fungovanie je transparentné nasledovné. Tipli uzavrie spoluprácu s vašim obľúbeným obchodov, kde pravidelne nakupujete. Vy sa následne dostanete na stránku obchodu priamo preklikom cez Tipli a dokončíte váš nákup, za čo získa Tipli predom stanovenú odmenu. S tou sa s vami spravodlivo rozdelí. Polovicu si nechá Tipli za sprostredkovanie služieb, skvelý servis a na administratívne náklady a druhú polovicu vráti vám vo forme cashbacku, čiže peňazí naspäť z vášho nákupu. Nič viac, nič menej. Jednoducho a férovo pre všetkých.

Široká ponuka obchodov

Na Tipli nájdete širokú ponuku viac ako 600 rôznych internetových aj kamenných obchodov, kde pravidelne, či nepravidelne zvyknete nakupovať aj vy. Nezáleží na tom, či sa jedná o módne obchody ako About You, BonPrix, či Bershka alebo naopak o elektro ako Datart, Okay, či obrovské internetové trhovisko s produktami od výmyslu sveta AliExpress. Cashback, čiže peniaze naspäť z nákupu bohužiaľ nie je možné získať vo všetkých obchodoch. Pri takmer každom obchode však nájdete najnovšie zľavové kupóny a kódy, vďaka čomu dokážete výrazne ušetriť. Tipli vám tento servis poskytuje bezplatne a bez nutnosti akejkoľvek registrácie. Výhod, ktoré Tipli poskytuje, je však ešte omnoho viac.

Tipli je viac ako cashbackový portál

Nie len cashback, ale aj zľavové kódy, kupóny a aj online letáky sú výrazné výhody internetového portálu Tipli. Zľavové kódy a kupóny sú k dispozícii bez nutnosti registrácie, s výnimkou exkluzívnych zľavových kódov. Online letáky nie len zo supermarketov a hypermarketov sú taktiež k dispozícii bez nutnosti akejkoľvek registrácie, hoci ani tá neuškodí, keďže je bezplatná a trvá menej ako dve minúty. Odmenou za ňu vám bude možnosť získavať peniaze naspäť z vašich nákupov. Kombinovať ho môžete s exkluzívnymi zľavovými kódmi a aj so zľavami, ktoré nájdete v najnovších online letákoch. V ponuke je napríklad leták Tesco, Kaufland, Billa, Lidl, ale aj Obi, či Moebelix. Možností ako ušetriť je tak takmer neobmedzené množstvo a výber je len a len na vás. Hor sa nakupovať a šetriť s Tipli!

Navyše ak Tipli odporučíte aj vašim známym, čaká vás odmena, ktorú si taktiež môžete nechať previesť z Tipli účtu na váš bežný bankový účet. Spoznajte cashbackový portál Tipli a zaručene nebudete ľutovať. Desiatky ušetrených eur vo vašej peňaženke sa vám poďakujú.

Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.