Zaujímavosti

Nové vydanie týždenníka ŽIVOT je v predaji od štvrtka 25. novembra 2021

redakcia
redakcia
24.11. 2021 12:00
Diskusia ()
×
Zaujímavosti

Nové vydanie týždenníka ŽIVOT je v predaji od štvrtka 25. novembra 2021

redakcia
redakcia
24.11. 2021 12:00
Diskusia ()
×

V čísle 47/2021 sa dozviete:

  • Pavol Habera bez servítky okomentoval, čo sa deje na Slovensku: Je zdesený!
  • Herečka Zuzana Haasová má po trápeniach novú lásku a opäť túži po bábätku
  • Tvrdé opatrenia rozdelili Rakúšanov na dva tábory
  • Chorváti sa naučili, čo platí na medvede! Čím sa môžeme inšpirovať?
  • 21-ročný futbalista Janko, trpí opakovaným nádorom na mozgu
Mesiac do Vianoc. A opäť nebudú chýbať darčeky!

Najkrajšie sviatky roka sú za dverami, a hoci to podobne ako minulý rok na bezproblémové Vianoce ani teraz nevyzerá, nakoniec je len na nás, v akej atmosfére ich prežijeme. A asi so mnou budete súhlasiť, že všetci by sme najviac potrebovali pokoj.

 

Týždenník Život pre vás, milí čitatelia, tak ako po iné roky aj teraz pripravil niekoľko milých pozorností. A začíname už na budúci týždeň. V nasledujúcom vydaní nájdete receptovú prílohu plnú vianočných dobrôt. Tentoraz sa o svoje overené tipy na sladké chuťovky podelili súťažiaci z relácie Pečie celé Slovensko, tak verím, že vás inšpirujú a niektorý z ich jedinečných receptov aj vyskúšate.

 

V Živote č. 49 dostanete už tradične zadarmo pribalené Život Krížovky, aby ste sa mali čím počas dní voľna zabaviť a potrénovať si myseľ. Život č. 50 – 51 bude vianočné dvojčíslo poskladané len z príjemných rozhovorov a sľubujem, že výlučne z pozitívnych správ, nech je sviatočné čítanie pre vás, drahí čitatelia, radostné a na okamih vás vytrhne z reality.

 

Samozrejme, nebude chýbať kalendár na rok 2022. To však ani zďaleka nie je všetko. Aj štart do nového roka bude pestrý – s novinkami. Ale o tom inokedy…Verím, že vás naše darčeky potešia, prajem vám čo možno najpokojnejšie dni a najmä buďte zdraví!

 

Veronika Bocková, šéfredaktorka

Diskusia