Žena sa rozhodla pre ráznu zmenu, keď sa dopočula hrozivú správu. V jej rodine koluje gén, ktorý spôsobuje rakovinu prsníka. Dala si kvôli tomu odstrániť svoje prednosti.

Stephanie Germino (29) z Tampy (Florida) je v súčasnosti úplne stotožnená so svojím vzhľadom a páči sa jej, ako vyzerá jej plochý hrudník. Podstúpila dvojitú mastektómiu, aby sa vyhla rakovine prsníka. Nechce ani rekonštrukčnú operáciu, obáva sa komplikácií.

"Môj chirurg ma varoval, že budem ľutovať svoje rozhodnutie - ale povedala som , že chcem byť 'plochá ako chlapec v predpubertálnom veku' a vôbec to neľutujem!" povedala hrdo pre Daily Star. Zákrok podstúpila 27. októbra 2021 a hneď po ňom sa cítila neskutočne sebavedome. Na sociálnych sieťach ohľadom toho začala šíriť osvetu, no musela sa vysporiadať aj s nechutnými urážkami.

Niektorí si myslia, že sa mení na muža. „Iní hovoria, že ľutujú môjho partnera alebo mi hovoria, že ma žiadny muž nebude chcieť," povedala Stephanie. Ostatní jej zase hovoria, aby si dala tričko, no so Stephanie to ani nehne. "Ľudia si môžu hovoriť, čo chcú - som si istá svojím rozhodnutím, takže ma to nezaujíma!" rázne odkázala.

FOTKY K ČLÁNKU
Diskusia