Ako 5-ročná vyprázdnila svoje prasiatko, aby pomohla obetiam zemetrasenia. Teraz jej to vrátila dobrá karma.

Ako informuje Lad Bible, Kanaďanka Juliette Lamour (18) z Ontaria vyhrala v lotérii 44 726 880,00 dolárov (44 726 880,00 eur). O takejto astronomickej sume sa jej ani nesnívalo.

Keď mala Juliette 5 rokov, spolu s jej sestrou Sophie vyprázdnili prasiatko, aby pomohli obetiam zemetrasenia, ktoré udrelo na Haiti v roku 2010. Darovali 37 dolárov (57,19 eur) kanadskej pobočke Červeného kríža. Teraz, o 13 rokov neskôr, to osud Juliette
štedro vrátil. Vyhrala v lotérii astronomickú sumu, zapojila sa do žrebovania, ktoré bolo ešte začiatkom januára.

Bola to milá príhoda. Išla akurát kúpiť svojmu dedkovi zmrzlinu. Zavolala mu, aby sa spýtala, akú príchuť chce. "Práve si dovŕšila 18 rokov, choď si kúpiť loto, otestuj svoje šťastie," poradil dedko. Nevedela ani, ako si ho kúpiť, tak jej musel poradiť ešte aj otec Kevin. Keď sa dozvedela, že vyhrala, takmer vyskočila z kože. Okamžite volala svojej mame, ktorá tomu taktiež nemohla uveriť.

Juliette získala balík peňazí, vďaka ktorému môže v živote robiť prakticky čokoľvek. Chce sa však naďalej zaoberať svojím štúdiom na vysokej škole a dúfa, že sa dostane aj na lekársku fakultu. Daruje nejakú finančnú čiastku aj svojim blízkym? "Určite budeme mať na pamäti priateľov a rodinu. A stále študujem na univerzite, takže plánujem dokončiť svoju prácu z biológie," uviedla. S financiami jej bude pomáhať otec Kevin, ktorý sa živí ako finančný poradca.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia