Hollywoodom otriasla náhla smrť hviezdy filmovej série o Johnovi Wickovi. Za parťákom smúti aj kolega Keanu Reeves.

Lance Reddick zomrel vo veku 60 rokov, informuje portál PEOPLE. "Uznávaný herec Lance Reddick zomrel náhle dnes ráno z prirodzených príčin," informovali médiá jeho zástupcovia. "Lance bol známy najmä vďaka svojim úlohám v seriáloch The Wire, Bosch, Resident Evil od Netflixu a vo filmoch o Johnovi Wickovi," píše sa ďalej vo vyhlásení. "Zostala po ňom manželka Stephanie Reddicko a deti Yvonne Nicole Reddick a Christopher Reddick. Lance nám bude veľmi chýbať. Prosím, rešpektujte v tomto čase súkromie jeho rodiny."

Reddickovu smrť potvrdili orgány činné v trestnom konaní v jeho dome v Studio City v piatok ráno, informoval ako prvý portál TMZ. Herec len deň predtým zdieľal na Instagrame milý príspevok o svojich štyroch psoch. Herec, sediac na pohovke, mal na tvári širovký úsmev a okolo neho pobehovali domáci miláčikovia. Príspevok bol reklamou na jeho pripravovaný film John Wick 4 a hotely Hard Rock. "Na plátne aj mimo neho, nie je prekvapením, že milujem rozmaznávanie svojich psov," napísal Lance v popise.

Reddick bol uprostred tlačového turné k filmu John Wick 4, ktorého premiéra je naplánovaná na 24. marca. Na jeho nečakanú smrť reagovali aj kolegovia z brandže. "Lance Reddick bol úžasný a presvedčivý herec. A krásny človek," napísal Ben Stiller (57). Lanceov hviezdny kolega Keanu Reeves nesie jeho smrť veľmi ťažko. "Sme hlboko zarmútení stratou nášho milovaného priateľa a kolegu Lancea Reddicka," uviedli 58-ročný Reeves a režisér Chad Stahelski v spoločnom vyhlásení pre Variety. "Bol to dokonalý profesionál a bola radosť s ním pracovať. Naša láska a modlitby sú s jeho manželkou Stephanie, jeho deťmi, rodinou a priateľmi." Dvojica uviedla, že film John Wick: Kapitola 4 venujú Reddickovej "láskyplnej pamiatke". "Bude nám veľmi chýbať," uzavreli.

POSLEDNÚ FOTO LANCEA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia