Jennifer Lopez je žena, ktorá si môže na seba obliecť aj vrece zo zemiakov a bude neskutočne príťažlivá! Tentokrát sa svojim fanúšikom ukázala iba v teplákoch a tielku, a vyzerala neuveriteľne.

Jennifer Lopez opäť zverejnila neskutočnú fotku, na ktorej vôbec nevyzerá na svoj vek. Ale že vôbec! Tentoraz šokovala všetky konkurentky, ktoré pri pohľade na ňu blednú závisťou, záberom v teplákoch a obyčajnom tielku. Aj v takomto jednoduchom outfite vyzerá oveľa lepšie než veľa hoci aj o 25 rokov mladších kolegýň. A to v júli oslávi 53, dobre čítate, päťdesiattri rokov.

Zdroj: Pascal Le Segretain

Jennifer to tentoraz dotiahla do dokonalosti a svoje biele tepláky si provokatívne stiahla hriešne nízko, aby tak mohla predviesť aj perfektne ploché brucho. A aj tie fantastické prsia v obtiahnutom tielku, samozrejme. "Pripravená na víkend! Šťastný piatok," napísala k fotke latino diva. A čo na to followeri? Vybuchol jej Instagram! 

Jej outfit mal medzi followermi väčší úspech než akékoľvek večerné šaty za milióny dolárov, v ktorých by určite žiarila. Záber už totiž stihol nazbierať neuveriteľných 1,9 miliónov srdiečok. Nielen Ben Affleck, ale celý svet miluje svoju Jennifer - a najviac vtedy, keď pôsobí úplne obyčajne, ale zároveň NENORMÁLNE dobre. Veď sa pozrite.

O TAKOM PLOCHOM BRUCHU SNÍVAJÚ AJ TÍNEDŽERKY! FOTO V GALÉRII

Zdroj: Nový Čas pre ženy

Diskusia