Hoci Marcel Nemec (51) bojuje s vážnym ochorením, nikdy nestratil úsmev. Tentokrát je však skutočne smutný a zhrozený.

Koncom roka 2021 si herec vypočul šokujúcu správu od lekárov. Diagnostikovali mu totiž onkologické ochorenie. A hoci sa nedávno tešil, že nad rakovinou víťazí, stále ešte musí podstupovať liečbu formou chemoterapie v tabletkách. Najnovšie ozrejmil problém, ktorý musí riešiť.

"Dnes som bol s mojou pani onkologičkou a dozvedel som sa verdikt, ako sa moja poisťovňa postavila k našej opätovnej žiadosti o zváženie preplácania mojej liečby. Ktorá zjavne funguje a ktorá mi predĺžila život o minimálne osem mesiacov," povedal na sociálnej sieti Nemec a pokračoval: "Možno sa to zdá byť niekomu málo, ale je to tak veľa...Doteraz som si ten liek nejako uhrádzal sám vo vlastnej réžii."

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZWeKYmLLZt/

Poisťovňa opätovne napísala, že jeho liečbu mu neschváli. "Pretože existuje alternatíva. Potrebujem dokončiť cyklus a to sú ešte nejaké dve krabice. V preklade 2400 eur, čo by mala poisťovňa zaplatiť. Ja sa pýtam! Ja mám byť skúšobné zviera? A prečo mám skúšať iný liek, keď tento mi zaberá? Je mi smutno z toho," neskrýval svoje emócie umelec.

AKO SA HEREC ZMENIL OD ZAČIATKU LIEČBY, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia