Šoubiznis

Vzácne zábery najmladšieho syna Harrisona FORDA: Je z neho urastený fešák! FOTO

redakcia
redakcia
30.5. 2023 16:00
Diskusia ()
Manželia Calista Flockhart a Harrison Ford počas výnimočného dňa ich syna Liama
Manželia Calista Flockhart a Harrison Ford počas výnimočného dňa ich syna Liama
Zdroj: Profimedia

Manželia Harrison Ford (80) a Calista Flockhart (58) sa v nedeľu s hrdosťou pozerali na svojho syna Liama, ako promuje na Amherst College.

Hviezdny pár prišiel osobne na slávnu univerzitu v Massachusetts, aby mohol byť súčasťou veľkého dňa ich 22-ročného syna. Osemdesiatročná hviezda Indiana Jonesa hrdo objala Liama a rovnako srdečne sa mu po slávnostnom ceremoniáli vrhla do náruče aj hviezda seriálu Ally McBealová. Calista si Liama adoptovala hneď pri narodení v roku 2001, pripomína Hollywood Life. Po sobáši s Harrisonom Fordom o 9 rokov neskôr si ho prisvojil aj samotný herec. Spomedzi Harrisonových detí je Liam najmladším potomkom. Ikona Hviezdnych vojen, ktorá bola trikrát vydatá, má so svojimi bývalými manželkami Mary Marquardtovou a Melissou Mathisonovou štyri biologické deti: Bena (55), Willarda (54), Malcoma (35) a Georgiu (32).

Sympatický pár, ktorý sa na verejnosti objavuje len zriedka, sa zoznámil na udeľovaní Zlatých glóbusov v roku 2002 a obe veľké hollywoodske hviezdy si okamžite padli do oka. Keďže Harrison bol vtedy uprostred rozvodu s Melissou, dvojica svoj vzťah spočiatku udržiavala v tajnosti, aby si nakoniec v roku 2010 povedala "áno".

VZÁCNE ZÁBERY! TAKTO VYZERÁ HARRISONOV NAJMLADŠÍ POTOMOK
Diskusia