Krásku nafotili na pláži, keď si vychutnávala slnečné počasie s priateľmi.

Speváčka Lana Del Rey sa vybrala s priateľmi na pláž v brazílskom Riu de Janeiro. Hviezda ukázala svoje plnšie krivky, keď si na seba obliekla jednodielne béžové plavky, píše Daily Mail.

Superhviezda je podľa Billboardu zasnúbená s partnerom talentovej agentúry a hudobníkom Evanom Winikerom (40). Ich vzťah sa začal pred niekoľkými mesiacmi a 1. marca, keď sa zúčastnila na udeľovaní cien Billboard Women in Music Awards, žiarila aj vďaka krásnemu diamantu, ktorý mohla dostať práve od svojej lásky.

Kráska bude tento rok veliť pódiu počas anglického festivalu Glastonbury, ktorý sa uskutoční od 21. do 25. júna. Počas nedávneho rozhovoru pre BBC Radio 1 podľa Yahoo News prejavila radosť z návratu na pódium od jej posledného vystúpenia v roku 2014. „Bola som nadšená, že to môžem ľuďom povedať. Je pre mňa nepochopiteľné, že budem headlinerkou druhého pódia na Glastonbury," rozplývala sa a dodala: „Posledné tri roky ma žiadali, aby som hrala na Glastonbury, ale neboli sme ako skupina pripravení. Nechcela som povedať áno, kým sme nemali veľkú kapelu."

SPEVÁČKA BOLA VŽDY ŠTÍLA, POZRITE, AKO VYZERÁ DNES
Diskusia