Vojvodkyňa Meghan Markle (39) predniesla príhovor z pohodlia svojho domova v Californii, v ktorom sa zamerala na problémy chudoby. Bohužiaľ, v jej luxusnom outfite a obrovskej záhrade znel jej prednes skôr pokrytecky než úprimne!

Tehotná vojvodkyňa, ktorá minulý víkend predniesla online prejav pre podujatie VAX Live v rámci Global Citizen, prehovorila o tom, ako sú ženy neúmerne postihnuté pandémiou koronavírusu. Svojím silným prejavom vyzývala ľudstvo k posilneniu postavenia žien, ale aj k rovnosti pri vakcinácii. Medzi ostatné problémy vyzdvihla aj rasizmus, z ktorého len nedávno obvinila aj kráľovskú rodinu!

No hlavným jadrom jej reči zostala zvýšená problematika chudoby mnohých ľudí ako výsledok pandemickej situácie. Paradoxne vyzývala divákov, aby prispeli na charitu a pomohli v boji proti chudobe, zatiaľ čo Meghan si sedela v pohodlí svojej luxusnej záhrady v značkovom outfite! Takto sa robí charita? Meghan sa bez hanby predviedla v kvetovaných šatách značky Carolina Herrera za skoro 1 400 eur, no okrem toho sa dozdobila šperkami za neuveriteľných 30 tisíc!

Medzi luxusné šperky patrili aj podedené zlaté Cartier hodinky po princeznej Diane, ktorých pôvodná cena bola približne 20 tisíc eur. Okrem toho sa však predviedla v luxusných náramkoch, ktorých cena dosahuje takmer 10 tisíc eur. Svoju reč posilnila symbolikou zlatého náhrdelníka, ktorý znázorňuje ženskú silu.

FOTKY MEGHAN SO ŠPERKAMI ZA 30-TISÍC NÁJDETE TU
Diskusia