Adela (41 a Viktor (31) Vinczeovci sú zohratá dvojica. Manželia to majú doma pekne zorganizované. Keď prišiel moderátor k svojej polovičke bývať, okamžite musel urobiť pár zmien.

Adela od nás dostala jednoduchú otázku. Pomáha jej Viktor v domácnosti a robí aj "ženské" práce? "Myslím si, že sa stará o veľmi veľa vecí, v ktorých som ja stratená. To sú tie, nazvala by som to chlapské, "movitosti - nevomovitosti", faktúry, úrady. Ja fakt neviem, čo sa deje. Ja mám jeden pračlovečí mood, že keby som sa mala teraz starať o to celé ja, tak neviem, čo sa stane. Tak ma asi vylúčia z civilizovanej spoločnosti," povedala týždenníku Život s úsmevom Vinczeová, ktorá je šťastná, že Viktor urobil v jej papierovačkách poriadok.

"V tej domácnosti udržiavam chod skôr ja, lebo na to je môj mentál dostačujúci. Udržiavam poriadok, je vždy uprataná kuchyňa, periem, riešim prádlo a na to upratanie si voláme jedného zlatého človeka, lebo prečo nie," vysvetlila televízna hviezda.

Zdroj: TV Markíza

Adela si pamätá na začiatky ich spoločné bývania, ktoré boli úsmevné. "Jedna z vecí, ktorú urobil, keď prišiel ku mne bývať...najprv bolo, že mi vypratal mrazničku, kúpil nový šuflík, ktorý bol prasknutý, čo ja by som podľa mňa v živote neurobila. To sú presne tie veci, že mraznička, to tam nejako dožije a nechcem to vidieť," zasmiala sa Adela a pokračovala: "A potom mi upratal šanony, vyhodil staré veci, pretriedil, zorganizoval. S tým ako priniesol poriadok alebo takú úľavu do mojej duše jeho príchod, tak ono to vždy súvisí aj s tým vonkajškom. Ukázalo sa to aj v tom spoločnom priestore."

Je teda isté, že ostro sledovaný pár slovenského šoubiznisu je zohratý a obaja v tom druhom našli nielen oporu a podporu, ale ich každodenný spoločný život im prináša situácie plné smiechu, ktoré sú tým pravým korením. A tak u nich všedné či nudné dni naozaj nehrozia.

SÚKROMNÉ FOTKY MANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia