Moderátorka a modelka Soňa Skoncová (35) čoskoro privedie na svet svoje druhé bábätko. O neľahkom období, ktoré sprevádza jej tehotenstvo, sa rozpísala na sociálnej sieti.

Soňa má so snúbencom Robom Reisom synčeka Robka, ktorého porodila v marci minulého roka. Moderátorka následne pred tromi mesiacmi prekvapila správou, že je opäť tehotná. S bábätkom na ceste tak musí lietať okolo 1,5-ročného batoľaťa, stíhať domácnosť a popritom si sem-tam odskočiť do práce. Z aktuálnych pocitov sa Soňa vypísala fanúšičkám na Instagrame.

"Z mojich úst neraz vyšlo, že milujem byť v očakávaní a tehotenstvo s mojím prvorodeným bolo najkrajším obdobím v živote. Avšak keby som si momentálne mohla nechať doručiť dieťatko bocianom - urobím to hneď," priznáva narovinu moderátorka šoubiznisovej relácie a rovno vymenuje, v čom je to pre ňu náročné. "Fyzické zmeny, keď som v treťom mesiaci vyzerala ako v šiestom, emočné výbuchy a celodenná únava, ktorá nedovoľuje užiť si nový zázrak, tak ako by si zaslúžil - sú dôvody, prečo je moje druhé tehotenstvo vyčerpávajúce. Keď sa do toho pridajú obavy, ako zvládnem dve deti, pocity viny, či im obom dám dostatok pozornosti, a strach, ako súrodenca prijme Robko - panikárim."

Napriek skľučujúcim pocitom Soňa zostáva optimistkou. Uvedomuje si, že pod srdcom nosí najväčší dar, aký Robkovi ako rodičia mohli dať - súrodenca, priateľa na celý život. "To všetko + vďačnosť je mojou motiváciou tešiť sa z druhého prírastku podobne ako z prvého napriek tomu, že to nie je prechádzka ružovou záhradou," dodala budúca dvojnásobná mamička. Soni po týchto slovách razom vybuchol Instagram. Jej úprimnosť povzbudila ostatné ženy, aby sa podelili so svojimi skúsenosťami. Doteraz jej reagovali desiatky, medzi nimi aj mamičky 3 až 5 detí! Všetky majú pre ňu spoločný odkaz: Zvládneš to!

KRÁSNA MAMIČKA! FOTO SONI S BRUŠKOM NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia