Renátu Názlerovú (53) poznáme z jojkárskej Súdnej siene alebo z relácie Supermama. Televízna tvár zavesila túto prácu na klinec, pretože riadi Domov sociálnych služieb v Pezinku. Má však aj netradičnú záľubu.

Názlerová ponúkla svojim fanúšikom na sociálnej sieti veštenie. Bývalá moderátorka sa totiž venuje vykladaniu z kariet. "Mnohí mi píšete, a hlavne teraz v mesiaci lásky, či sa môžete poradiť o vzťahoch. Vyčlenila som si na to čas. Takže do správy mi napíšte, ak máte záujem. A následne si cez správy dohodneme presný čas. Teším sa na vás," napísala pred pár dňami na facebooku Renáta.

Zdroj: TV JOJ

A vtedy ešte nečakala, aký obrovský záujem jej slová spustia. Preto sa rozhodla, že zorganizuje kurz veštenia. "Bude sa konať 28.6. od 14.00 do 18.00. Buď v Bratislave alebo v Pezinku, miesto ešte upresním. V cene su zahrnuté aj karty, s ktorými sa budete učiť vykladať, aj občerstvenie," znela jej ponuka. Názlerová tak záujemcov zasvätí do tajov veštenia a zverí sa so svojimi skúsenosťami. Za tento špás si musíte z peňaženky vybrať 90 eur. Vyzerá to tak, že z televíznej hviezdy je skutočná veštica.

VIAC FOTO NÁZLEROVEJ NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia