Agáta Hanychová, dobre známa dcéra herečky Veroniky Žilkovej, ostala žiť v dome, ktorý postavila ešte s Jakubom Prachařom. Luxusný domček je iný ako ostatné celebritné bývania. Agáta do jeho zariadenia vložila kúsok zo seba a svoj štýl bývania rada a často prezentuje aj na Instagrame.

Srdcom domu je priestranná obývačka spojená s kuchyňou. Štedrosť priestoru Agáta využila na veľkú sedačku v tvare L, ku ktorej pridala ešte jednu, čím viac otvorila túto spoločenskú časť. Keď odsunie drevený konferenčný stolík, miesto využíva na cvičenie. Efektným prvkom v obývačke je tyrkysová komoda.

Kuchyňa je súčasťou spoločného priestoru s obývačkou, a teda keď Agáta varí, vidí aj na svojich hostí. Linka sa so skrinkami ťahá až po betónový strop a kuchyňa je od obývačky oddelená ostrovčekom s varnou doskou a digestorom nad ňou. Táto varná zóna po bokoch vyniká tyrkysovou až zelenou farbou. Popod okno je časť s umývadlom a štýlovou kuchynskou batériou.

S prichádzajúcimi teplými dňami trávi Agáta svoj voľný čas na terase. Zariadila ju v romantickom štýle. Základom je sedenie z paliet, z nich je aj konferenčný stolík na kolieskach. Obed či večeru si s rodinou zas vychutnáva pri bielom stole, ku ktorému doladila farebné stoličky. Strešnú časť terasy pokryla rôznymi dekoráciami z kvetov a efektnými žiarovkami, ktoré večer dotvoria celkovú atmosféru.

VIAC FOTIEK Z JEJ ÚTULNÉHO BÝVANIA NÁJDETE V GALÉRII...

ZDROJ: Lepšie Bývanie

Diskusia