Nebolo to dávno, čo Meghan Markle (40) šokovala celú verejnosť v kontroverznom rozhovore s Oprah Winfrey (67). Až teraz však vyplávalo na povrch, kto z kráľovskej rodiny mal rasistické poznámky na účet jej detí s princom Harrym (37)!

Americký žurnalistka a autor mnohých bestsellerov, Christopher Andersen (72), publikoval knihu Brothers and Wifes: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry, and Meghan (Bratia a manželky: Súkromné životy Wiliama, Kate, Harryho a Meghan). Bestseller medzi kráľovskými biografiami odkryl tajomstvá okolo obrovskej kontroverzie, ktorú načala Meghan Markle pri rozhovore s Oprah Winfrey.

KK37 - Na snímke britský princ Harry, jeho manželka vojvodkyňa zo Sussexu Meghan a Oprah Winfreyová počas rozhovoru.
Zdroj: Joe Pugliese

Okrem priznania, že sa Meghan pohrávala s myšlienkami o samovražde, v rozhovore tvrdila, že nemenovaný člen kráľovskej rodiny mal rasistické poznámky voči jej deťom s princom Harrym. Meghan vtedy uviedla, že člen rodiny vyjadril Harrymu „znepokojenie nad tým, aká tmavá mohla byť [Archieho] pokožka, keď sa narodí.“

Samotný princ Harry potvrdil Meghanine obvinenie, no obaja odmietli prezradiť, ktorého člena rodiny sa kauza týkala. Autor Andersen prišiel vo svojej knihe s odhalením osoby i s vysvetlením, v akej situácii sa táto konverzácia odohrala.

Článok pokračuje na ďalšej strane...

Diskusia