Má slovensko-maďarské korene a patrí medzi naše najvýraznejšie herečky. S Vicou Kerekes (41) sme sa otvorene rozprávali nielen o láske.

Máte pri sebe milujúceho partnera a práve s ním sa idete usadiť na Slovensku.

Nie som osamelá. (Smiech.) Neviem si život predstaviť bez lásky, bez partnerskej lásky a bez rodiny.

Vy si veľmi strážite súkromie.

Nepoviem viac. (Smiech.)

Tak položím takú milú otázku. Ako s partnerom radi trávite čas?

Keď sme spolu, hodiny sa rozprávame, debatujeme. Ale aj radi mlčíme. Nepotrebujeme nič extra. Nechodíme do spoločnosti, máme svoje obľúbené miesta, milujeme jedlo a byť len tak spolu a rozprávať sa. A toto nás napĺňa

Zdroj: MICHAL SMRČOK

V minulosti ste boli vydatá. Napriek tomu, že vaše manželstvo nevyšlo, rozhodli by ste sa ešte pre svadbu?

Dnes je úžasné, keď sa človek vie tomu druhému odovzdať. Ale to je vo všetkom. Mám pocit, že sme oveľa povrchnejší. Ak je vo vzťahu nejaký problém, povieme: Dobre. Namiesto toho, aby sme ten problém riešili. Mne sa páči odovzdanie sa tomu druhému. Presne, že nosíte ten prsteň a ste mužova manželka. Je krásne vytvoriť rodinu a v tom vidím zmysel.

Pre vás je rodina veľmi dôležitá.

Vždy to tak bolo. Ako som hovorila, mne nedáva zmysel sústrediť sa iba na seba. Je úžasné dávať energiu do rodiny, že tu človek okrem tvorby zanechá tomu svetu aj niečo dôležité. Iných ľudí… Vkladáme do nich nádej, aby svet nezanikol.

Teraz hovoríte, akoby ste čakali bábätko.

Nie. (Smiech.) Myslela som to tak, že toto je základ bytia. A to nemusí byť iba o deťoch. Je dôležité dávať lásku svojim blízkym. Aj priatelia sú napríklad pre mňa rodinou.

Ak hovoríme o deťoch, túžili ste a stále túžite stať sa mamou?

Jasné. Keď sa stanem mamou, asi dokážem viac o deťoch hovoriť, teraz by to asi boli skôr povrchné veci.

CELÝ ROZHOVOR NÁJDETE V AKTUÁLNOM ŽIVOTE! VICA POROZPRÁVALA O PRÁCI, LÁSKE, ALE AJ O ŤAŽKEJ SITUÁCII V MAĎARSKU, KDE MALA DONEDÁVNA SVOJE HNIEZDO

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia