Gwyneth Paltrow (50) sa v utorok objavila na súde v prvý deň súdneho procesu týkajúceho sa lyžiarskeho incidentu z roku 2016.

Podľa žalobcu, optometristu na dôchodku, doktora Terryho Sandersona, keď sa s ním herečka z filmu Zamilovaný Shakespeare na svahu v stredisku Deer Valley v Utahu zrazila, lyžovala "nekontrolovane" a pokračovala ďalej v jazde. Sanderson uviedol, že vtedy 43-ročná Gwyneth mu spôsobila "poranenie mozgu, štyri zlomené rebrá a ďalšie vážne zranenia", a v roku 2019 na ňu podal žalobu.

50 rokov oslávila štýlovo.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjAtaVHOht8/

V prvý deň prišla herečka na súd s leteckými okuliarmi v retro štýle, čo ihneď vyvolalo reakciu. Na sociálnej sieti sa stala terčom vtipov, keď ju začali prirovnávať k sériovému vrahovi Jeffrey Dahmerovi z Milwaukee, ktorý v rokoch 1978 až 1991 zabil a rozštvrtil 17 mužov. Okuliare mal krátko po tom, ako ho polícia zadržala. "Toto sú presne tie letecké okuliare z 80. rokov, ktoré by ste mali nosiť, keď vás žaluje optometrista na dôchodku," zasmiala sa jedna osoba. The Post oslovil herečku, aby sa k tomu vyjadrila.

Gwyneth Paltrow, ktorá väčšinu utorka strávila na súde, tvrdila, že Sanderson bol na svahu nad ňou a zasadil jej "úder celým telom". Jej advokáti tiež tvrdili, že Sanderson priznal, že pred úderom do oscarovej herečky čiastočne oslepol a mal niekoľko už existujúcich ochorení. Právnici Paltrowovej tiež tvrdia, že ich klientka po incidente z miesta činu neutiekla.

TÁTO FOTKA HEREČKY SPUSTILA LAVÍNU POSMEŠKOV!
Diskusia