Daniela Nízlová (37) zo speváckeho dua Twiins je opäť v požehnanom stave! Otcom jej druhého dieťaťa je herec Victor Ibara (26), s ktorým randí iba niekoľko týždňov.

Daniela Nízlová má už 2-ročnú dcérku Lindu, ktorú porodila slovenskému futbalovému reprezentantovi Stanislavovi Lobotkovi (28). Bývalí zaľúbenci sa dali dokopy v roku 2019, o pár mesiacov nato sa speváčka presťahovala do Španielska a v septembri toho istého roka už dvojica oznámila radostnú správu, že čakajú bábätko. Chvíľu fungovali ako šťastná rodinka, no v novembri 2021 prasklo, že sa rozišli. A bol to práve futbalista, ktorý speváčku pustil k vode. Dôvodom malo byť, že po pôrode sa jej nedarilo zhodiť nabraté kilá a prestala ho priťahovať.

Daniela Nízlová s dcérkou Lindou
Zdroj: Instagram/danielatwiins

Odvtedy sa po jej boku neobjavoval žiadny nový muž. Až donedávna! Jej novou láskou je študent medicíny a herec z markizáckeho seriálu Druhá šanca Victor Ibara. Keď sa s ním 23. apríla objavila na prenose Let's Dance, vtedy všetci ešte len špekulovali, či je to jej nový frajer. Mnohým sa to však nezdalo, keďže ešte 19. marca Victor na Let's Dance žiaril po boku svojej priateľky a spolužiačky z medicíny Kristíny a nič nenasvedčovalo tomu, že by ju mal v pláne opustiť. A predsa! Twiinska Daniela mu pomotala hlavu natoľko, že Kristínu pustil k vode a vhupol do vzťahu so speváčkou. Keď to vyšlo najavo, z Daniely si robilo posmech mnoho škodoradostných ľudí. ,,Keď jej sestra exotického krásavca, tak aj ona!" odkazovali jej. ,,Počkajte, za chvíľu oznámi, že je tehotná. Sestre asi závidela, že má dieťa s exotickým Kolárovským a aj ona chce malého mulatka," kopili sa komentáre. A zrejme boli jasnovidci. Ako sa PLUS Jeden Deň dozvedel z dobre overeného zdroja, Daniela Nízlová má čakať s Victorom Ibarom dieťa! ,,Daniela Nízlová je tehotná s Victorom Ibarom. Je na začiatku tehotenstva. Minulý týždeň bola na prehliadke u gynekologičky v Leviciach," napísal nám zdroj.

Nízlovej nový partner sa už zoznámil aj s Danielinou dcérou Lindou.
Zdroj: Instagram Daniela Nízlová

Podobne rýchla bola aj jej sestra Veronika. Mladučký Matúš Kolárovský (22), ktorý s ňou má dcérku Neu (1,5), totiž nedávno v šou Petra Marcina priznal, že otehotnela hneď na ich druhom stretnutí. No a keďže Daniela a Victor tvoria pár iba od apríla, tiež to zobrali poriadne zhurta. K Linde tak už čoskoro pribudne súrodenec.

FOTO BUDÚCICH RODIČOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia