Šoubiznis

Slávny herec si na rok dáva pauzu od roboty: Šialené, ako ho zničilo nakrúcanie trileru! FOTO

redakcia
redakcia
9.6. 2023 20:00
Diskusia ()
Herec Tom Holland
Herec Tom Holland
Zdroj: Profimedia

Mladého herca zničila práca na psychologickom trileri. Sila, ako dnes vyzerá.

Tom Holland prezradil, že si dáva ročnú pauzu od herectva po tom, čo ho jeho posledná úloha zlomila, píše Daily Mail.

Britský herec účinkuje v novej minisérii AppleTV The Crowded Room, ktorá bude čoskoro dostupná v streamovacej službe. Hrať hlavnú úlohu v temnom psychologickom trileri a zároveň ho aj produkovať bolo ťažké, priznal teraz Tom. Po náročných dvoch rokoch, počas ktorých viedol aj filmové trháky Spider-Man: No Way Home a Uncharted, je 27-ročný Tom pripravený ustúpiť z centra pozornosti.

V rozhovore pre ExtraTV Tom povedal, že po práci na seriáli The Crowded Room si teraz dá rok pauzu, a to je dôsledok toho, aký náročný bol tento seriál. "Teším sa, ako to dopadne, a mám pocit, že naša tvrdá práca nebola zbytočná," nechal sa počuť. V seriáli hrá Tom Dannyho Sullivana, mladého muža, ktorý je zatknutý pre podozrenie zo spáchania zločinu, z ktorého mrazí v kostiach, a počas rozhovorov s vyšetrovateľkou, ktorú hrá Amanda Seyfried, pomaly odhaľuje detaily o svojej krehkej psychike. "Určite to bolo ťažké obdobie," spomína Tom na čas strávený na pľaci.

"Viete, skúmali sme isté emócie, ktoré som predtým určite nikdy nezažil, a k tomu všetkému som bol producentom, riešil som každodenné problémy, ktoré sú spojené s nakrúcaním akéhokoľvek filmu, a to len pridalo ďalší tlak. Ale naozaj som si to užíval, veľmi sa mi páčilo, že som sa stal producentom. Tvrdá práca mi nie je cudzia, vždy som sa riadil myšlienkou, že tvrdá práca je dobrá práca. A naozaj ma to bavilo. Ale na druhej strane ma to nakrúcanie zlomilo. Prišiel čas, keď som si povedal: Potrebujem si oddýchnuť," dodal herec, ktorý je v dlhodobom vzťahu s herečkou a speváčkou Zendayou.

ÚLOHA SA NA VÝZORE HERCA PODPÍSALA, NAJNOVŠIE FOTO V GALÉRII
Diskusia