Slovenská speváčka, Sima Martausová (33), šokovala obrovským prekvapením zo svojho súkromného života: Pred pár dňami sa tajne vydala za moderátora z JOJky!

Sima je jednou z tých umelkýň, ktoré si poriadne strážia svoje súkromie. A práve preto oznámenie o svadbe všetkých poriadne prekvapilo! Bývalá herečka Radošínskeho naivného divadla sa svojím vzťahom doteraz veľmi nechválila a tým pádom svojich fanúšikov priam šokovala, keď ju uvideli v čipkovaných svadobných šatách.

V piatok 18. júna sa Sima pochválila radostnou novinou o svadbe, ktorá sa odohrala v Kremnických Baniach: "Je darom od Boha spoznať človeka, s ktorým chcete stráviť celý život a navzájom sa ťahať v láske k svätosti. Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová." Speváčka ďalej uviedla, že meno Magušinová sa chystá rovnako používať aj ako umelecké meno.

Šťastným ženíchom sa stal známy JOJkársky moderátor a novinár Michal Magušin (32), ktorého si možno pamätáte z politickej relácie Na hrane. Zo začiatku tomuto páru veľkú šancu verejnosť nedávala, najmä preto, že hrdličky sa dali dokopy približne v roku 2019, nedávno po Simoninom rozchode s hercom Jurajom Bačom (33).

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII SVADOBNÉ FOTKY SIMY MAGUŠINOVEJ
Diskusia