Prišla na červený koberec a všetkým vyrazila dych! Mladučká herečka, speváčka a modelka v jednom opäť siahla po riadne vyzývavých modeloch.

Zendaya (26) prišla na odovzdávanie cien NAACP Image Awards 2023 v Pasadene v Kalifornii v hodvábnych šatách bez ramienok z kolekcie jar/leto 2002 od Atelier Versace, ktorým dominoval hlboký výstrih a neónovo zelená farba. Po tom, ako na Instagrame zdieľala fotografie a videá svojho outfitu, dostalo sa jej množstvo pochvalných komentárov. Z celebritných kamošov jej napísala Gigi Hadid či Hailey Bieber a Zendayin priateľ Tom Holland jej sexi outfit okomentoval tromi zamilovanými smajlíkmi, všíma si Page Six.

Akoby toho na jeden večer nebolo málo, Zendaya sa prezliekla do ešte odvážnejšieho modelu značky Prada. Umelkyňa sa tak fanúšikom pripomenula naozaj pompézne. Naposledy ju na červenom koberci videli v roku 2022 na Primetime Emmys, kde tiež zaujala v čiernej róbe bez ramienok od Valentina. V ten večer si odniesla cenu Emmy za výnimočnú hlavnú herečku v dramatickom seriáli, keď v seriáli Euphoria stvárnila Rue Bennettovú.

FOTO ZENDAYE V SEXI MODELOCH NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia