Svoje súkromie si stráži, no pre týždenníku Život urobila výnimku a dokonca otvorila svoje vnútro. Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (40) prehovorila o manželstve s Michalom Kubovčíkom (42).

Ste mamina dvoch chlapcov. Zvládate to aj vďaka milujúcemu a starostlivému manželovi?

To ste dali krásne prívlastky. Ojojojojoj, ako z veľkej knihy! (Smiech). Áno, áno, určite. Sme na to dvaja. Obidvaja máme rovnaké povolanie. Keď robí on nejaký projekt, tak som, samozrejme, s detičkami viac ja a potom sa prestriedame. A keď máme voľno, sme zase všetci spolu, takže určite áno. Funguje to aj vďaka tomu. A aj vďaka tomu, že máme povolanie, ktoré sa dá časovo prispôsobiť, že nemusím byť niekde odvtedy dovtedy, ale dá sa to všetko pekne zmanažovať. A za tie roky už máme asi aj takú manažérsku kondíciu celkom dobre vyvinutú, takže si to vieme zariadiť.

Vie manžel v domácnosti všetko urobiť? Prezraďte niečo, čo mu naozaj nejde alebo čo nevie...

Vie všetko aj ho to všetko veľmi baví. Ale možno jediné… Ja mám viac trpezlivosti s kŕmením detí, lebo hlavne teraz je náš mladší syn vo fáze, že to všetko lieta okolo. (Smiech). Tak možnože to mi ide lepšie, ale inak si myslím, že je vo všetkom na tej istej úrovni.

Zdroj: TV MARKÍZA

Čo si na manželovi najviac vážite?

Je veľmi skromný, váži si veci, je veľmi starostlivý, milujúci a je to taký – v tom najlepšom zmysle slova – normálny človek, normálny muž.

Pôsobíte ako harmonický pár. Sú vo vašom živote aj situácie, keď sa naozaj pohádate?

Neviem, či pohádame, ale myslím si, že v momente, keď ste niekde a nie ste sám, dôjde v živote k situáciám, kde ten druhý má o niečom inú predstavu. Ale myslím si, že sa nehádame. Vždy si to vieme vysvetliť a nie sme ani nejaké konfliktné typy. Sme celkom príčetní a nebudeme si my dvaja robiť navzájom zle. Na komunikačnej úrovni nám to ide veľmi dobre. (Úsmev.)

Je vo vašom manželstve dôležitý humor, ktorý máte obaja veľmi svojský?

Určite áno. Ale my máme taký interný humor, ktorý spočíva v tom, že veľmi často pozeráme svoje obľúbené filmy a sú rôzne hlášky, ktoré vieme implementovať do civilnej reči. A stačí, že to zaznie raz za čas v tej vhodnej a správnej situácii, a človek sa poteší. Až mu tak srdiečko podskočí, takže humor je určite naša silná stránka. Ale všetci sa pýtajú, koľko sa doma smejeme a ako to je… Samozrejme, nenakrúcame si doma skeče a ani príchod domov neznamená, že sa rozpleštia dvere a povie mi sedemnásť vtipov a až potom dostane večeru. Takže my máme medzi sebou humor...

HEREČKA POROZPRÁVALA O SVOJICH SYNČEKOCH, ALE AJ O VÝNIMOČNOM PRIATEĽSTVE S DOMINIKOU CIBULKOVOU. CELÝ ROZHOVOR NÁJDETE V AKTUÁLNOM VYDANÍ ŽIVOTA

AKO VYZERAJÚ HEREČKINE DETI? FOTKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia