Richard Müller (60) má obrovskú radosť, pretože sa vrátil ku koncertovaniu, ktoré ho robí šťastným. Aj po dlhých rokoch sa však nevie zbaviť jednej veci.

V týchto dňoch už prebieha spevákova '22 TOUR po českých mestách a v júli sa presunie na Slovensko, pričom do konca augusta absolvuje až 16 koncertov.

A hoci je ostrieľaný umelec, pred každým vystúpením má rovnaké pocity. "Priamo pred koncertom, ešte pred tým, ako vyjdem na pódium, mávam poväčšine strašnú trému. Keď už na ňom som, trošku sa to zlepší, ale niekedy to vytrvá do polovice a niekedy aj do konca koncertu. Je to však záležitosť, ktorú viem ja, ľudia to netušia," priznal otvorene legendárny Richard.

Okamihy - vernisáž výstavy fotografií speváka Richarda Müllera v priestoroch Umeleckej besedy v Bratislave. Na snímke je Richard Müller.
Zdroj: MATEJ KALINA

A na čo sa počas svojho turné najviac teší? "Na publikum. Pevne verím, že tí ľudia ktorí prídu, chcú na nás prísť a vtedy je to na mne aj relatívne veľká zodpovednosť. Ja ju veľmi cítim, lebo nemám ani len najmenšiu ambíciu sklamať čo i len jediného diváka," uzavrel Müller

NAJNOVŠIE FOTKY SPEVÁKA Z NEDÁVNEHO KONCERTU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia