To, že je Kristína bojovná a asertívna žena, vie už zrejme každý divák Markízy.

Markizácka moderátorka Kristína Kövešová svoju odvahu a bojovnosť dokazuje každou reportážou, v ktorej je na stope podvodníkom, násilníkom či klamárom. Pevnú vôľu a odhodlanie však naplno využíva aj v súkromí - cvičenie, ktorému sa venuje, prináša svoje ovocie a Kika je čím ďalej tým v lepšej forme.

Moderátorke Reflexu sa už počas covidu podarilo naraz schudnúť 13 kíl. „V priebehu troch, štyroch mesiacov som zhodila trinásť kíl, čo som ani ja nečakala,“ priznala ešte v roku 2021 a zároveň vysvetlila, prečo išla s hmotnosťou hore. „Prestala mi fungovať štítna žľaza. Mám spomalenú funkciu metabolizmu. Začala som priberať,“ rozhovorila sa o náročnom období, keď vážila skoro 70 kíl. Markizáčku motivovala k zmene životného štýlu aj nepríjemná skúsenosť, keď sa na dovolenke otrávila jedovatým ovocím a skolabovali jej orgány. To, že prežila, považovala za zázrak a znamenie, že sa o svoje telo musí viac starať. „Chcela som sa svojmu telu poďakovať, že to zvládlo. Predtým nikdy nebol na nič čas a vždy bolo sto vecí, ktoré boli prednejšie ako ja,“ citoval brunetku týždenník Plus 7 dní začiatkom roka 2021.

Vidno, že Kristíne sa podarilo trvalo zmeniť svoje stravovacie návyky a cvičeniu sa venuje dodnes. Aktuálne zverejnila fotografie z fitka, kde má na sebe len športovú podprsenku a legíny. Treba uznať, že výsledky sa dostavili a redaktorka sa môže pýšiť pekne vypracovanou figúrou.

FOTO KRISTÍNY Z FITKA A Z MINULOSTI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia