Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge zverejnili nové fotografie na počesť Charlottiných pondelkových narodenín.

"Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge s potešením zdieľajú tri nové fotografie princeznej Charlotte pred jej zajtrajšími siedmymi narodeninami," uviedol v nedeľu pár v spoločnom vyhlásení. Sladké portréty nafotila tento víkend v Norfolku Kate (40), ktorá v piatok oslávila aj 11. výročie svadby s Williamom (39), pripomína People.

Charlotte, ktorá sa na fotografiách podobá otcovi Williamovi, pózuje na poli s modrými zvončekmi neďaleko rodinného vidieckeho sídla Anmer Hall. Na jednej fotografii objíma nového domáceho maznáčika. William a Kate si adoptovali kokeršpaniela z vrhu, ktorého vychovával Katein brat James Middleton minulú jeseň po smrti ich milovaného psa Lupa.

Keďže v pondelok je vo Veľkej Británii štátny sviatok, Charlotte má v škole voľno. Malá kráľovská dcéra aj jej starší brat princ George (8) navštevujú súkromnú školu Thomas's Battersea v Londýne, ktorá stojí 30 000 dolárov (28-tisíc eur) ročne. Charlotte, ktorá sa učí balet a začala jazdiť na koni v rodinnom vidieckom sídle v Norfolku, tiež miluje mať "špinavé ruky" pri výrobe domácej pizze, prezradila Kate.

TO JE PODOBA! NAJNOVŠIE FOTKY PRINCEZNEJ SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia