Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa prvýkrát objavili na jednom z obľúbených podujatí kráľovnej Alžbety.

Vojvodkyňa Kate a princ William v piatok absolvovali svoj debut na 2022. ročníku Royal Ascot. Manželia viedli kráľovskú rodinu v sprievode na ikonických konských dostihoch. William oblečený v cylindri a fraku a Kate - ktorá mala oblečené krásne čierno-biele bodkované šaty - sa viezli v prvom koči, v druhom sedel bratranec princa Williama Peter Phillips a jeho nová priateľka Lindsay Wallace.

Veľkou témou rozhovorov na dostihovej dráhe bolo v piatok úmorné teplo. Vzhľadom na predpovedané teploty blížiace sa k 32 stupňom asi neprekvapilo, že 96-ročná panovníčka vynechala Royal Ascot už štvrtý deň po sebe. V horúčavách si muži mohli vyzliecť saká a kravaty, keďže vedenie Ascotu uvoľnilo pravidlá obliekania (je to prvýkrát, čo muži môžu chodiť bez kravaty!). Všetci diváci si tiež mohli do arény priniesť vodu a nealkoholické nápoje.

William a Kate sa pripravujú na rušné leto. Princ 21. júna oslávi svoje 40. narodeniny a celá rodina plánuje v lete aj veľké sťahovanie. Pár sa plánuje presťahovať z londýnskeho sídla v Kensingtonskom paláci do novej rezidencie približne 30 míľ západne v Berkshire, v grófstve, kde sa nachádza kráľovnino hlavné sídlo, Windsorský zámok. Princ George a princezná Charlotte opustia svoju londýnsku prípravnú školu Thomas's Battersea na konci súčasného semestra, potvrdil People, a nastúpia do školy v oblasti Windsoru.

VEĽMI JEJ TO SVEDČALO! FOTO KATE A WILLIAMA NA PODUJATÍ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia