Princ William (39) a jeho manželka sa objavili na britskej premiére filmu Top Gun: Maverick. Namiesto hlavnej hviezdy filmu sa všetka pozornosť sústredila na očarujúcu Kate (40).

Kráľovský pár prišiel na londýnske námestie Leicester Square vo štvrtok večer po boku Toma Cruisea (59). Kate si obliekla čierne šaty Roland Mouret dlhé až po zem s bielym výstrihom okolo ramien, ktoré ešte zvýraznili jej rozpustené vlasy zastrčené za ušami. Jej manžel mal na sebe klasický čierny smoking a motýlika, no zaujal nevšednými topánkami. Na mokasínach značky Crockett & Jones mal totiž vyšívané lietadlá F18! William bol kedysi sám pilotom vrtuľníka kráľovského letectva, pripomína People.

Tom Cruise sa na červenom koberci ukázal ako gentleman. V momente, keď Kate vystupovala po schodoch, jej galantne podal ruku. Princovi Williamovi, ktorý tiež kráčal po jej boku, tak ostalo len sa tomu prizerať. Pre vojvodu a vojvodkyňu z Cambridge to v skutočnosti nemala byť premiéra očakávaného filmu. Na pozvanie Cruisea, ktorý sa dopočul, že William je fanúšikom pôvodnej snímky z roku 1986, mali absolvovať špeciálne premietanie pokračovania Top Gun. "Máme veľa spoločného," povedal Cruise o kráľovskej rodine na premiére podľa portálu My London. "Milujeme Anglicko a obaja sme letci, obaja milujeme lietanie."

Princ William ako prezident Britskej akadémie filmového a televízneho umenia a Kate nie sú na filmových premiérach nováčikovia. V septembri sa Kate blysla v zlatých šatách Jenny Packham s dramatickou pelerínou na červenom koberci na premiére najnovšieho filmu o Jamesovi Bondovi, Nie je čas umierať.

BOLA NÁDHERNÁ! POZRITE, AKÉ ŠATY ZVOLILA NA PREMIÉRU VOJVODKYŇA KATE...
Diskusia