Krakovské múzeum voskových figurín baví celý svet. Konkrétne podobizne princa Williama a princeznej Kate, no o nič lepšie na tom nie sú ani ďalšie svetové celebrity.

Poľské múzeum sa figurínami Kate a Williama pýši už dlhšie, no na svetlo sveta sa dostali len nedávno prostredníctvom videa na sociálnej sieti Tik Tok. "Poďte so mnou do najhoršieho múzea voskových figurín v Poľsku," pozýva vo videu, ktoré má doteraz 13,5-milióna zobrazení, influencerka Becka Blackburn.

Múzeum voskových figurín v Krakove, ktoré sa na portáli TripAdvisor môže "pochváliť" mizernými 2,5 hviezdičkami z piatich, sa stalo medzinárodným terčom posmechu pre svoje pochybné voskové figuríny celebrít. Tie sú povestné tým, že sa vôbec nepodobajú na svoj svoju originálnu predlohu, vysvetľuje NY Post. Medzi najvýznamnejšie exponáty zobrazené v Beckinom videu patrí Donald Trump s kohútimi očami, žltohnedý Jack Sparrow a David Guetta, ktorý vyzerá skôr ako dídžej a producent z doby kamennej. Nikto z nich sa však nevyrovná nepodareným dvojníkom 40-ročného princa Williama a jeho 41-ročnej manželky Kate, ktorí boli neslávne prepieraní v memoároch princa Harryho (38).

"Princ William ma svojím úsmevom vydesil," komentovala video jedna sledovateľka a ďalší sa pridal: "Vyzerá, akoby by ho niečo svrbelo, no nemôže sa poškriabať." Ďalší kritici vtipkovali, že sochári krakovského múzea voskových figurín vyrezali svoje postavy celebrít z pamäti. Jeden z návštevníkov dokonca tvrdil, že skutočne videl plakať dieťa, také boli sochy múzea strašidelné. O ich "kvalite" sa teraz môžete presvedčiť aj vy.

TAKTO VYZERAJÚ POĽSKÉ VERZIE WILLIAMA A KATE!
Diskusia