Adrianu Polákovú (45) všetci poznajú z markizáckeho Telerána. Moderátorka však dala nateraz práci v televízii zbohom a rozbieha svoj biznis v susednom Rakúsku. S priateľom si totiž kúpili krásny zámok, do ktorého hľadajú brigádnikov. Z odmeny, ktorú ponúka usmievavá hviezda, budete rozhodne prekvapení!

Z Polákovej je už nejaký ten mesiac hradná pani. Televíznu kariéru zavesila nedávno na klinec a venuje sa výhradne zveľaďovaniu kaštieľa v rakúskom Burgau, ktorý kúpila s priateľom Christianom. Práce okolo veľkolepého objektu je viac ako na kostole, a tak sa musí Adriana poriadne obracať. Najnovšie prišla s návrhom ako nájsť "lacnú pracovnú silu". Do svojho paláca hľadá brigádnikov.

Exmoderátorka sa rada kochá krásnym výhľadom.
Zdroj: Instagram/adriana_polakova

„Je to narýchlo, ale som si istá, že sa nájdu ľudia, ktorí chcú stráviť víkend tu, v tomto nádhernom parku, v tomto krásnom kaštieli, kde sa ja postarám o raňajky, obed, večer vínko. Takže za ubytovanie a stravu tu požadujem pohrabať lístie všade a povyvážať to na zberný dvor. Chcela som to spraviť ja, ale nedá sa, pretože je toho strašne veľa. Okrem ubytovania a stravy dostanete domov aj vajíčka od našich sliepočiek,“ uverejnila svoju výzvu na sociálnej sieti Poláková.

Za ubytovanie a stravu tu požadujem pohrabať lístie.
Adriana Poláková
Poláková sa nebojí roboty a na svojom pozemku maká ako včelička.
Zdroj: archív Adriany Polákovej

A vyzerá to tak, že pár odvážlivcov sa skutočne našlo. "Riešim to, ozvalo sa viacero ľudí. Ale uvidíme, kto príde," povedal s úmevom týždenníku Život televízna hviezda, ktorá si nevie život za hranicami Slovenska v rozprávkovom prostredí kaštiela vynachváliť. "Býva sa nám tu fantasticky. Prerábame, roboty je tu dosť, ale zvládame to," uzavrela Adriana. Honosné sídlo kúpila za účelom biznisu a prvých hostí by chcela privítať už na jar 2022. 

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia