Nelu Posickovú (31) poznáme ako talentovanú speváčku a herečku. A keďže bola dlhé roky mimoriadne vyťažená, dostala sa do nepríjmného stavu vyhorenia.

Pocisková bude hosťkou u Adely Vinczeovej v jej šou Trochu inak. A práve skúsená moderátorka otvorí nie príliš príjemnú tému, o ktorej však treba hovoriť. "Sama o sebe si hovorila, že si mala obdobie, neviem či to vieme nazvať na hranici s vyhorením, že si vravela, že nemáš úplne normálny život. Možno sa vieme do toho dostať cez ten tvoj perfekcionizmus alebo to pedanstvo. Lebo to podľa mňa, koľko má človek stresu, si vytvára možno aj týmto," začala Adela.

A Nela s ňou súhlasila. "Určite. Myslím si, že je to z veľkej časti dispozícia, asi aj nejaké tie gény. A myslím si, že je to asi aj tým ranným detstvom a celé sa mi to takto pospájalo, keď sa mi narodili detičky. Vtedy sa mi otvorili iné premýšľajúce systémy v mojej hlave. Ale musím povedať, že tá moja povaha mi to spôsobuje. Lebo však to je celé o tom, čo ja mám v hlave. Celý svoj pohľad na tú svoju prácu. Aj to čo robím, ako to robím a či to robím dobre. Tak to je celé o tom, ako k tomu ja pristupujem," vysvetlila Pocisková. V zápätí však Adela prišla s otázkou: "Kde sa vzal ten perfekcionizmus?"

Zdroj: Laura Witteková

Nela patrí medzi najvyhľadávanejšie umelkyne a už od skorého detstva drala divadelné dosky v muzikáloch. A tam to zrejme celé začalo. "Myslím si, že som sa s tým aj viacmenej narodila. Ale aj si myslím, že som sa vo veľmi mladom veku ocitla v takej práci, kde bola na mňa naložená naozaj veľká zodpovednosť a taký nátlak som cítila. A cítila som, že v takom veku, kde by som ešte mala chodiť s kamarátmi von alebo hocikam, tak ja som zarezávala v divadle a mala som pocit, že musím niekomu niečo dokazovať. A vytvorila som si sama na seba ten tlak," uzavrela Nela. Celú novú časť Trochu inak s Adelou môžete vidieť na Dvojke už v piatok 2. septembra o 21.55 h.

VIAC FOTO NELY AJ ZÁBERY Z NAKRÚCANIA TROCHU INAK NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia