Vedela o tom? Nela Pocisková (31) je mimoriadne vyťažená umelkyňa. Okrem práce sa však venuje najmä jej milovaným dvom deťom. Keď sa dozviete, kto žúroval s jej partnerom Filipom Tůmom (44), budete prekvapení.

Nelu pozvala Adela Vinczeová do svojej šou Trochu inak a v štúdiu jej položila jednoduchú otázku. "Kedy si posledne žúrovala tak naozaj?" opýtala sa moderátorka.

Zdroj: tv markíza

Nela po chvíli priznala, že také niečo vo svojom živote nepozná. "Fúha. Ani neviem, či som ja niekedy žúrovala tak naozaj," reagovala Pocisková. Adela jej teda sľúbila, že ju na nejakú párty zoberie a dokonca priznala, že si zažúrovala s Nelinou láskou Filipom. "Mám to rada, keď idem s kamarátmi von alebo keď si niekde zatancujeme. Najbližšie budem na takom položúre akurát s tvojím Filipom, lebo pôjdeme na taký výjazd a pôjdeme cez dve mestá. Takže budeme tam mať aj taký večerný prestoj. Tak uvidíme, dám ti potom vedieť. S Filipom som si odžúrovala svoje. On ma učil plávať na jednom žúre...ale nasucho," povedala so smiechom Adela.

VIAC FOTO AJ ZÁBERY Z RELÁCIE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia