Heidi Klum (49) a Tom Kaulitz (33) oslávili štvrté výročie svadby pikantne - nahotou!

Nemecká supermodelka, ktorá sa v roku 2019 vydala za rockera z Tokio Hotel, vyznala svojmu mužovi lásku v instagramovom príspevku. "Láska môjho života," napísala Heidi k sérii fotiek, ktorým dominuje ich nahé selfie. Page Six špekuluje, ako sa na pikantnej snímke môže zdať, že Tom má na sebe aspoň čierne boxerky, zatiaľ čo Heidi si za ním schováva svoje obnažené telo, bozkáva ho na pery a jednou rukou mieri pod jeho pupok. Erotikou nabitú atmosféru dopĺňajú desiatky balónov v tvare srdca spolu s mohutnou kyticou červených ruží.

Porotkyňa "America's Got Talent" sa za Kaulitza vydala v roku 2019, takmer rok po tom, ako spolu začali chodiť. Pár si povedal "áno" na tajnom obrade v Kalifornii a neskôr toho roku zopakovali obrad pred očami svojej rodiny a priateľov na talianskom Capri. Modelka nedávno počas vystúpenia v "The Jennifer Hudson Show" prezradila, že je otvorená možnosti mať ďalšie dieťa. Ako doplnila, jej túžba po piatom dieťati "závisí" od dňa. "Niekedy je to nie, áno, nie, áno," pokračovala, pričom použila nemecké slová "ja" a "nein".

Heidi Klum s dcérou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CSApMNdCEhu/

Heidi je mamou 18-ročnej Leni, 17-ročného Henryho, 16-ročného Johana a 13-ročnej Lou. Svoje najstaršie dieťa počala s podnikateľom Flaviom Briatorem, ale v čase, keď prišla Leni, sa už sťahovala so Sealom. Päťdesiatdeväťročný spevák si jej dcéru adoptoval a spolu potom mali Henryho, Johana a Lou, než sa v roku 2012 rozišli. Nemecká kráska neskôr chodila s bodyguardom Martinom Kirstenom a kurátorom umenia Vitom Schnabelom. Životné šťastie nakoniec našla po boku súčasné manžela, rockovej hviezdy Toma Kaulitza.

PIKANTNÝ ZÁBER MANŹELOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia