Internetom sa šíri video, ktoré si bývalý český futbalista do archívu neuloží. Pavel Nedvěd (50) na ňom vystrája so sporo odetými dievčatami, Dara však medzi nimi nie je.

Problémy v raji? Po tom, čo sa vo veľkom začali šíriť zábery s viceprezidentom Juventusu Turín, očividne povzbudeným alkoholom, fanúšikovia česko-slovenského páru začali špekulovať nad ich spoločnou budúcnosťou. Vzťah Dary Rolins (49) a Pavla Nedvěda pritom doteraz vyzeral ukážkovo. K videu, pri ktorom nebolo uvedené, kedy vzniklo, sa rozhodla vyjadriť samotná speváčka.

„Každý máme minulosť. A tá Pavlova je v rámci jeho súkromia až nudne ukážková. No čo, tak má ako správna hviezda takisto nejaký prúser,“ povedala s nadhľadom pre Super.cz Dara. „Je to minulosť a bola by som blázon, keby som to riešila viac, než je treba. Všetci poznáme podobné žúrky, skôr je smutné, keď z toho ťažia takzvaní kamoši, ktorí si v takýchto prípadoch užívajú na cudzí účet a potom to ešte takto zneužijú,“ dodala popová diva naznačujúc, že spolu s Pavlom tušia, kto video pustil do sveta. To však ich vzťahu nijako neublížilo, naopak! "Milujem ho ešte viac," vyhlásila Dara.

Ako sa podarilo zistiť Blesku, medzi trojicou polonahých dievčat bola aj Lucie Anovčínová, bývalá partnerka Pavla Nedvěda. Túto skutočnosť potvrdila svojím komentárom aj športová moderátorka Inna Puhajková: „Na videu vidím expriateľku Luciu Anovčínovú, takže tipujem, že video je tak 2 roky staré.“

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia